"Eko-Bat" Marian Jeżowski

Wykańczanie wnętrz
36-147 Niwiska 76 podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
Telefon
508 258 377

Informacje

"Eko-Bat" Marian Jeżowski działa w branży Wykańczanie wnętrz. Siedziba firmy znajduje się w województwie podkarpackim w miejscowości Niwiska.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 508 258 377 lub mailową: eko_bat@op.pl
Firmę "Eko-Bat" Marian Jeżowski znajdziesz pod adresem 36-147 Niwiska 76. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Eko-Bat" Marian Jeżowski.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Krystek
Również polecam, wszystko zgodnie z ustalonymi terminami i kosztorysem ;)
K
Klient
Specjaliści z firmy Eko-Bat dokonali u mnie w mieszkaniu niesamowitej pracy! Generalny remont mieszkania 60m2 wraz z elektryką oraz hydrauliką. Na tym nasza współpraca nie zakończyła się, nadal korzystam z usług firmy Eko-Bat i serdecznie wszystkim ją polecam!
K
Klientka
Zakupiłam apartament wielkości 84m2 i zgłosiłam się do firmy Eko-Bat, aby dokonali generalnego remontu. Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Eko-Bat, w moim mieszkaniu panowie dokonali generalnego wykończenia łącznie z podłączeniem elektryki oraz hydrauliki. Polecam!
K
Klientka
Firma Eko-Bat wykonywała dla mnie wykończenie domu postawionego przez developera, było dokonane generalne wykończenie domu. Z całego serca polecam firmę, rzetelni oraz solidni!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.