Agwil ZUP Andrzej Guzy

Oferujemy bramy, ogrodzenia i konstrukcje stalowe własnego lub klienta projektu

Bramy i ogrodzenia
37-110 Biedaczów 33 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agwil ZUP Andrzej Guzy
37-110 Biedaczów 33 podkarpackie
NIP
8161274445
Telefon
Agwil ZUP Andrzej Guzy

Informacje

Opis działalności firmy Agwil ZUP Andrzej Guzy w Biedaczów
Firmę Agwil ZUP od 1998 roku prowadzi Andrzej Guzy. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Biedaczów w województwie podkarpackim. Zajmujemy się obróbką metali, z których wykonujemy konstrukcje stalowe i nie tylko zarówno własnego projektu jak i projektu klienta.
Produkty i usługi
Działamy kompleksowo - od przygotowania projektu, wykonania elementów aż po ich montaż u klienta. Działamy głównie na zlecenie firm, ale realizujemy także zlecenia od klientów indywidualnych.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

- bramy wjazdowe,
- bramy garażowe,
- ogrodzenia,
- schody,
- konstrukcje stalowe.

Wykonujemy konstrukcje metalowe pod budowę hal, wiat czy magazynów. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż budowa obiektów z tradycyjnych materiałów budowlanych. Przez lata rozwijaliśmy swoją firmę, dlatego obecnie zatrudniamy ponad 20 pracowników i możemy ciągu miesiąca wyprodukować do 120 ton konstrukcji stalowych.

Zadbamy o precyzyjne zabezpieczenie wykonanych przez nas konstrukcji przy pomocy środków antykorozyjnych, oferując piaskowanie i malowanie proszkowe lub ocynkowanie. Poza tym nasze konstrukcje spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa. Nasze uprawnienia potwierdza Instytut Spawalnictwa w Gliwicach w wybranym dla naszego przedsiębiorstwa Świadectwie Kwalifikacyjnym "I Grupa Zakładów Małych wg PN-M-69009".

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Agwil ZUP.
Zasięg działania
Firma Agwil ZUP Andrzej Guzy z lokalizacji: Biedaczów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń