Amakol s.c.

Dystrybutor tworzyw sztucznych dla budownictwa i reklamy

Tworzywa sztuczne
al. Kwiatkowskiego 5a, 39-300 Mielec podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Amakol s.c.
al. Kwiatkowskiego 5a, 39-300 Mielec podkarpackie
NIP
8171004718
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Amakol s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Amakol s.c. w Mielec
W firmie Amakol z siedzibą w Mielcu zajmujemy się dystrybucją tworzy sztucznych. Zapewniamy klientom tworzywa do zastosowań konstrukcyjnych oraz w reklamie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Na rynku działamy od 1995 roku. Cały czas rozwijamy swoją działalność, by przedstawiać swoim klientom atrakcyjną ofertę. Jej podstawę stanowi dystrybucja tworzyw sztucznych do różnych zastosowań. Dostarczamy do branży budowlanej, przemysłowej i do branży reklamy.

Nasz główny asortyment stanowią między innymi:
• nieprzetworzone tworzywa PET i PVC,
• poliamid i teflon PTFE do zastosowań konstrukcyjnych,
• płyta dachowa trapezowa PVC i poliwęglan komorowy,
• folie ORACAL dla reklamy.

Zapewniamy materiały wysokie jakości o potwierdzonych właściwościach fizycznych i chemicznych. Są one u nas dostępne w hurtowych ilościach, dlatego też możemy zaspokoić potrzeby nawet największych odbiorców.

Kolejnym profilem naszej działalności jest tworzenie nośników reklamy, w tym przede wszystkim wewnętrznych i zewnętrznych kasetonów reklamowych. Powstają one z wykorzystaniem profili aluminiowych i płyt z tworzyw sztucznych. Oznaczenia nanosimy na nie metodą sitodruku lub oklejania. Do ich zalet należy lekka konstrukcja oraz wytrzymałość na starzenia i czynniki atmosferyczne.

Dodatkowo zajmujemy się dystrybucją farb poligraficznych do metody sitodruku.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu z biurem sprzedaży.
Zasięg działania
Firma Amakol s.c. z lokalizacji: Mielec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

27.03.2024

Amakol - dystrybutor pokryć dachowych z tworzyw sztucznych. Nasza firma działa od dłuższego czasu i specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dachowych z tworzyw sztucznych, które są powszechnie stosowane w budowie szklarni. Nasza szeroka gama produktów została zaprojektowana tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby, zapewniając, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą różnorodną ofertą produktów. Nie przegap okazji i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!

07.01.2024

Amakol to dostawca tworzyw sztucznych dla budownictwa. W ofercie znajdują się między innymi poliamid oraz PTFE. Poliamid to tworzywo sztuczne o wysokiej wytrzymałości, odporne na ścieranie i korozję. Znajduje zastosowanie w produkcji rur, profili oraz kształtek. Natomiast PTFE to tworzywo sztuczne o wyjątkowo niskim współczynniku tarcia, które wykorzystywane jest w produkcji uszczelek, łożysk oraz uszczelniaczy.

14.11.2023

Amakol to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która specjalizuje się w dostarczaniu tworzyw sztucznych do różnych celów, takich jak budownictwo, przemysł i reklama. Nasze produkty słyną z wyjątkowej wytrzymałości i trwałości, dzięki czemu idealnie nadają się do tworzenia trwałych konstrukcji. Jesteśmy dumni z oferowania szerokiej gamy wysokiej jakości materiałów z tworzyw sztucznych, które zaspokajają różnorodne potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń