Turbor Regeneracja Grzegorz Borowiec

Turbosprężarki na najwyższym poziomie

Mechanika samochodowa
ul. Strefowa 9, 39-300 Mielec podkarpackie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
504 530 667
Może cię zainteresować
Turbor Regeneracja Grzegorz Borowiec

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się diagnostyką i regeneracją turbin, turbosprężarek, wtrysków i wałów pędnych. Jednocześnie prowadzimy także sprzedaż zregenerowanych turbin i wyżej wymienionych urządzeń. Turbor to firma prowadzona przez Grzegorza Borowca na terenie Mielca.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się turbosprężarkami w sposób kompleksowy. Modyfikujemy turbiny, naprawiamy wszelkie uszkodzenia w turbo, a ponadto oferujemy odkupienie turbosprężarki lub sprzedaż gotowych, zregenerowanych urządzeń.

Pragniemy zaproponować Państwu między innymi takie usługi jak:

regeneracja turbosprężarki,
naprawa i diagnostyka turbosprężarki,
naprawa turbiny,
naprawa wtrysków,
naprawa wałów pędnych.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, skupujemy turbosprężarki, jest to świetna opcja, gdy potrzebujesz części na najwyższym poziomie, którą kupisz w naszej firmie, a obecna turbosprężarka może jeszcze posłużyć parę lat komuś z mniejszymi wymaganiami. Poprzez skupowanie i sprzedawanie turbosprężarek nasi Klienci wiedzą, że nie ważne co się stanie, zawsze mogą liczyć na najlepsze rozwiązanie z naszej strony.

Oprócz bogatego doświadczenia i najnowocześniejszego sprzętu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, by oferowane przez nas usługi zawsze stały na najwyższym możliwym poziomie. Turbosprężarka to część samochodowa ulegająca ciągłym modyfikacjom na przestrzeni ostatnich lat. Nasza firma ma tego pełną świadomość i jest przystosowana do spełniania rosnącychnajwyższych standardów w branży oraz rosnących oczekiwań naszych Klientów.

Obsługujemy turbosprężarki do takich marek jak BMW, Audi, Honda, Chevrolet, Dacia, Chrysler, Citroen, Alfa Romeo, Iveco i wiele więcej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Y
Yuca
Szybka i fachowa pomoc przy uszkodzonej turbinie. Teraz sutko śmiga jak nowe.