Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach

Doradztwo prawne i reprezentowanie Klienta przed sądami

Radcy prawni
ul. Wolności 27B, 39-300 Mielec podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach
ul. Wolności 27B, 39-300 Mielec podkarpackie
NIP
6851115858
Telefon
Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach w Mielec
W kancelarii prawnej Arkadiusza Bracha zajmujemy się świadczeniem pełnej obsługi prawnej. Nasza siedziba znajduje się w Mielcu na terenie województwa podkarpackiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W kancelarii prawnej Arkadiusza Bracha działamy już od 2007 roku. Nasza kancelaria współpracuje z przedstawicielami przedsiębiorstw działających w branży wodociągowej, budowlanej, poligraficznej, transportowej, czy handlowej. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w sprawach dotyczących prawa budowlanego. Doradzamy i opiniujemy w procesach dotyczących nadzoru budowlanego, wypadków przy pracy, umów o roboty budowlane, czy wypadków komunikacyjnych. Uczestniczymy także w sprawach związanych ze zdarzeniami medycznymi, zaopatrzeniem zbiorowym w wodę i odprowadzaniem ścieków.

W naszej stałej ofercie znajdują się między innymi:

- konsultacje prawne i porady,
- przygotowanie opinii prawnych,
- przygotowanie dokumentów przetargowych,
- redagowanie pism sądowych z zakresu postępowań przed sądami i organami administracji,
- prowadzenie spraw pracowniczych,
- reprezentowanie Klienta przed organami wymiaru sprawiedliwości,
- windykacja.

Uczestniczymy w sprawach sądowych oraz negocjacjach pozasądowych. Udzielamy stałej oraz doraźnej pomocy prawnej. W zakresie prawa handlowego zajmujemy się również rejestrowaniem i likwidacją spółek prawa handlowego oraz rejestracją zmian w Krajowym Rejestrze Długów.

Mamy też doświadczenie we współpracy z samorządami terytorialnymi, jednostkami służby zdrowia oraz instytucjami administracji rządowej.

Zapraszamy do kontaktu — kancelaria w Mielcu.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach z lokalizacji: Mielec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Aktualności

prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe

13.01.2024

Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe jest bardzo ważnym elementem systemu prawnego, ponieważ umożliwia uporządkowaną likwidację firm i ich majątku. W naszej kancelarii pracują prawnicy specjalizujący się w sprawach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Znamy wszystkie zasady i przepisy związane z tą dziedziną prawa i możemy zapewnić kompleksową pomoc prawną.

prawo budowlane

04.11.2023

Prawo budowlane to dziedzina prawa, która obejmuje wiele różnych aspektów procesu budowlanego. Prawo budowlane zajmuje się wszystkim, od zarządzania projektem, przez sam proces budowy, aż po finansowanie projektów budowlanych. Jest to niezwykle obszerny obszar prawa i istnieje wiele różnych kwestii, które mogą pojawić się w trakcie procesu budowlanego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń