Marcin Jajak ,Instal

Profesjonalne instalacje elektryczne

Elektroinstalatorstwo
37-204 Gorzyce 196 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marcin Jajak ,Instal
37-204 Gorzyce 196 podkarpackie
Telefon
Marcin Jajak ,Instal

Informacje

Opis działalności firmy Marcin Jajak ,Instal w Gorzyce
Instal, którego właścicielem jest Marcin Jajak, funkcjonuje w branży od 2020 roku. Siedziba działalności mieści się w Gorzycach, w województwie podkarpackim. Firma zajmuje się montażem paneli słonecznych.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością cieszą się systemy fotowoltaiczne. Panele słoneczne, które umieszczane są na dachach budynków charakteryzują się wysoką żywotnością, trwałością i łatwą konserwacją, a przede wszystkim oszczędzaniem zużycia energii. Tego rodzaju rozwiązanie pozwala na zredukowanie kosztów utrzymania w zakresie prądu oraz uzyskanie niezależności od energetyki. Zamontowanie paneli słonecznych jest szybkie i nieskomplikowane. Dodatkowym atutem jest to, że są one praktycznie bezawaryjne, ponieważ nie posiadają ruchomych części, które mogłyby ulec różnego rodzaju usterkom.

Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy firmy są najlepszymi w swoim fachu. Wszystkie zlecenia wykonują sprawnie i zgodnie ze wcześniej ustalonym terminem. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie elektryki. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Firma Marcin Jajak ,Instal z lokalizacji: Gorzyce świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń