F.H.U. Stylbud Paweł Kądziołka

Stolarka budowlana: Okna, Bramy, Drzwi, Moskitiery, Rolety, Parapety, Kraty

ul. Konopnickiej 15, 37-200 Przeworsk podkarpackie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(16) 648 40 91
533530165
37-500 Jarosław, ul. Jana Pawła II 32
166217155
stylbud@oknoplast.com.pl
Adres korespondencyjny
ul. Konopnickiej 15, 37-200 Przeworsk podkarpackie

Informacje

O nas
Nasza firma działa nieprzerwanie od 2006 roku. Główna siedziba znajduje się w Przeworsku przy ulicy Konopnickiej. Od samego początku staraliśmy się kierować zasadą najlepszy towar, najlepsza obsługa. Dlatego w naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej uznanych producentów stolarki budowlanej w Polsce.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Oknoplast Kraków i Krispol na terenie powiatów przeworskiego i jarosławskiego. Nasza firma była pionierem we wprowadzaniu oferty tych producentów na terenie byłego województwa przemyskiego.

Producent drzwi wewnętrznych Dre oferuje najniższe ceny oraz najwyższą jakość wykonania prosto od producenta. Solidne drzwi Dre na długie lata.

Drzwi wewnętrzne oferowane przez firmę Voster są najwyżej jakości. Producent ma ponad 20 leta doświdczenia.

ERKADO oferuje Państwu bogaty wybór drzwi wewnętrznych , które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania.

Poducent drzwi Porta oferuje najwyższej jakości akcesoria oraz surowce drzwi wewnętrznych. Wszystko po to, by mogły zdobić dom przez lata.

Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest zakup w jednym miejscu idealnie dopasowanych bram dla domu i nietylko. Bogaty wybór modeli i rozwiązań technologicznych w kompleksowej ofercie, to duża wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Wiśniowski to ponad 25 lat kompetencji w branży budowlanej. Centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

W ofercie handlowej firmy Alston znajdą się parapety wewnętrzne komorowe PCV firmy VOX, parapety nakładkowe PCV, parapety zewnętrzne stalowe, aluminiowe, aluminiowe typu płytka, parapety stalowe okleinowane ocynk w kolorach drewno podobnych.

Firma Metal-dom w swojej ofercie ma parapety wewnętrzne wykonane: z nakładki renowacyjnej PCV, z konglomeratu, z marmuru.

POLMAR
MAGURA
Opis działalności
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór: okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, moskitier, rolet oraz bram garażowych. Producent Oknoplast oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Design zorientowany na zmieniające się potrzeby użytkownika. Połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania. WnD to autorski system przeznaczony dla osób chcących dostosować okna do swoich indywidualnych potrzeb.
Produkty i usługi
Okna PCV

Producent Oknoplast oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne. Design zorientowany na zmieniające się potrzeby użytkownika. Połączenie ekonomii i ergonomii użytkowania.
WnD to autorski system przeznaczony dla osób chcących dostosować okna do swoich indywidualnych potrzeb. Propozycja ta wyróżnia się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Krispol
Rolety zewnętrzne firmy Krispol można dokładnie dopasować do okien, bramy garażowej i drzwi wejściowych. Opcja rozróżnienia koloru pancerza i pozostałych części rolety pozwala dodatkowo ożywić elewację.

Oknoplast oferuje bogatą kolorystyke skrzynek, prowadnic i pancerzy oraz różnorodność napędów rolety i jej zabezpieczeń, które spełniają wszelkie wymagania klientów. Jakość wykonania są gwaracją zadowolenia klienta.

Osłony zewnętrzne

Roletki materiałowe - kaseta i prowadnice wykonane z aluminium. Firma Wima-rol dysponuje szeroką gamą kolorów rolet takich jak: biały, brązowy, mahoń, dąb, złoty dąb, wiśnia oraz wiele innych.

Żaluzje, verticale- niezawodna praktyczna ochrona wnętrza przed nasłonecznieniem. Producent zapewnia trwałość koloru oraz bogatą kolorystyke dzięki której istnieje możliwosć dopasowania żaluzji do wnętrzna.

Rolety plisowane - jest to nowoczesny, wszechstronny oraz bardzo funkcjonalny system, który można wykorzystać we wszystkich rodzajach okien również w dachowych. Tkaniny, z których są wykonane rolety mają bardzo dobre właściowiści.

Moskitiery okienne oraz drzwiowe - przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Producent zapewnia,że produkowane przez nich moskitiery są całkowicie bezpieczne.

Klamki
Oferta firmy VDS obejmuje szeroką gamę asortymentu produktowego w zakresie klamek,okuć i akcesoriów stolarki otworowej.

Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne Alston są produkowane z najwyższej jakości ocynkowanych blach stalowych oraz aluminiowych.
Marki i specjalizacje
Drzwi zewnętrzne
Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.
Producent drzwi Wikęd zapewnia bezpieczeństwo oraz gwarancję wysokiej jakości wykonania, dzięki najlepszym materiałom.
Drzwi zewnętrzne firmy Gerda o bezpieczeństwo, styl i niezawodność. Producent ma ponad 25 lat doświdczenia w produkcji drzwi.
Przedsiębiorstwo MAR-TOM jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – m.in przeszklonych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Kolbuszowa, Krosno, Lubaczów, Przeworsk, Przemyśl, Stalowa Wola, Rzeszów, Łańcut, Sanok, Jarosław

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń