FHU "Fast Car" Justyna Gral

Świadczenie mobilnych usług serwisowania pojazdów

Mechanika samochodowa
36-020 Kielnarowa 34, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FHU "Fast Car" Justyna Gral

Informacje

Opis działalności firmy FHU "Fast Car" Justyna Gral w Kielnarowa
Firma FHU Fast Car, której właścicielką jest Justyna Gral znajduje się w miejscowości Kielnarowa, w województwie podkarpackim. Od 2012 roku świadczymy usługi. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy!
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług w zakresie mechaniki samochodowej. Sprawnie docieramy we wskazane przez Państwa miejsce zdarzenia oraz dokonujemy rozeznania w sytuacji. Działamy przez całą dobę, gdyż zdajemy sobie sprawę, że wypadki mogą zdarzyć się w dosłownie każdym momencie.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić drobne naprawy już na miejscu. Pomagamy w awaryjnym uruchomieniu auta osobowego, dostawczego lub nawet ciężarowego, zmieniamy koła, dowozimy paliwo, a w przypadku poważniejszych uszkodzeń holujemy je we wskazane miejsce lub do naszego warsztatu samochodowego.

W zakresie mechaniki pojazdowej jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładną diagnostykę, która pozwoli nam na zlokalizowanie wszystkich usterek w pojeździe. Zapewniamy serwis świec, wtryskiwaczy, wymianę płynów eksploatacyjnych, a także przeprowadzamy bardziej skomplikowane naprawy aut osobowych i dostawczych.

Dodatkowo zajmiemy się klimatyzacją samochodową, co obejmuje jej nabijanie, ozonowanie, serwis czy uzupełnianie czynnika chłodzącego. Poza tym świadczymy usługi w zakresie wulkanizacji, czyli serwisujemy opony i zapewniamy ich wymianę. Uzupełnienie oferty stanowi pomoc przy zakupie aut. Umiejętnie przeprowadzimy inspekcję danego pojazdu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fast Car z Kielnarowej.
Zasięg działania
Firma FHU "Fast Car" Justyna Gral z lokalizacji: Kielnarowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, leżajski, łańcucki, rzeszowski, Rzeszów

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń