Lider Izolacje natryskowe Dariusz Gazda

Docieplanie budynków innowacyjną metodą izolacji natryskowej

Izolacja termiczna
ul. Zawale 71, 36-050 Sokołów Małopolski, woj. podkarpackie
(13 opinii) napisz opinię
Lider Izolacje natryskowe Dariusz Gazda
ul. Zawale 71, 36-050 Sokołów Małopolski, woj. podkarpackie
NIP
5170088893
Telefon
Lider Izolacje natryskowe Dariusz Gazda

Informacje

Opis działalności firmy Lider Izolacje natryskowe Dariusz Gazda w Sokołów Małopolski
Właścicielem firmy Lider jest Dariusz Gazda. Nasza siedziba znajduje się w Sokołowie Małopolskim. Na rynku działamy od 2017 roku, oferując wykonanie dociepleń budynków metodą natrysku pianki poliuretanowej (PUR).
Produkty i usługi
Pianka poliuretanowa to aktualnie najskuteczniejsza, najnowocześniejsza metoda izolacji budynków. Zastosowanie tego materiału daje pewność, że budynek jest w pełni energooszczędny. Ocieplenie pozwala zmniejszyć rachunki za klimatyzację czy ogrzewanie nawet do 50% w porównaniu do tradycyjnych metod ocieplania, takich jak wełna czy styropian.

Ponadto piana to bardzo lekki materiał izolacyjny, dlatego nie obciąża izolowanych powierzchni. Ma też bardzo dobre właściwości akustyczne, co oznacza, że doskonale tłumi i wycisza dźwięki z zewnątrz. Jest ona również w pełni bezpieczna dla środowiska naturalnego i ludzi.

Podczas natrysku pianka PUR wypełnia nawet najmniejsze szczeliny, a jej struktura jest jednolita na całej izolowanej powierzchni.

Izolujemy rozmaite powierzchnie, w tym:
- zbiorniki,
- kontenery,
- tarasy,
- ściany,
- fundamenty,
- hale,
- magazyny,
- stropodachy,
- dachy,
- poddasza.

W ofercie mamy również ocieplanie budynków inwentarskich i izolacje dachów płaskich. Uzupełnienie oferty to docieplanie chłodni oraz przechowalni owoców i warzyw.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Lider.
Zasięg działania
Firma Lider Izolacje natryskowe Dariusz Gazda z lokalizacji: Sokołów Małopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Aktualności

izolacja pianką PUR

31.05.2024

Izolacja pianką PUR w Sokołowie Małopolskim to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego i trwałego sposobu na poprawę termoizolacji swojego domu czy budynku. Firma Lider oferuje swoim klientom najwyższą jakość usług, stosując innowacyjne technologie oraz korzystając z doświadczenia swojego zespołu. Jednym z kluczowych atutów izolacji pianką PUR jest jej wysoka efektywność energetyczna, która pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania, a także doskonałe właściwości izolacyjne, takie jak szczelność na poziomie 98%, co wpływa na komfort mieszkańców.Ponadto, izolacja pianką PUR jest niezwykle trwała i odporna na czynniki atmosferyczne, co sprawia, że jest to inwestycja na długie lata. Warto również dodać, że stosowanie tego rodzaju izolacji przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2, co jest istotne z punktu widzenia ochrony środowiska.Zapraszamy do kontaktu z firmą Lider w Sokołowie Małopolskim, aby dowiedzieć się więcej na temat zalet izolacji pianką PUR oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa i wsparcia naszych ekspertów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
X
xyz
Jedna z lepszych firm w tej branży!
M
Migluk
Firma zajmowała się ociepleniem naszej hali i magazynów. Wszystko przebiegło bezproblemowo.
D
Dybuk
Serdecznie polecam tę firmę. Izolacje natryskowe to bez wątpienia ich specjalność.
O
Oskar
Muszę przyznać, że ocieplenie tarasu było znakomitym pomysłem. A wybór Lider-Izolacje Natryskowe był strzałem w dziesiątkę !
K
Karol
Firma sprawdziła się doskonale. Sprawnie i szybko dokonała izolacji naszego obiektu przemysłowego. Polecam.
A
Arkadiusz
Pianka poliuretanowa świetnie sprawdziła się przy ocieplaniu poddasza w moim domu. Bardzo dobrze izoluje dźwięki !
M
Mateusz
Rzetelni fachowcy, którzy dokładnie wykonali ocieplenie, jestem zadowolony.
Z
Zbyszek
Warto skorzystać z oferty, jest niedrogo i od ręki, a do tego cicho i ciepło.
I
Ilona
Dzięki ociepleniu pianką PUR w moim domu jest ciepło i przytulnie.
N
Nina
Odpowiednie docieplenie fundamentów i ścian pozwoliło mi na zaoszczędzenie energii, a także na obniżenie rachunków.
A
Adam
Docieplenie poddasza pianką PUR to był strzał w dziesiątkę! Dzięki temu poddasze nie jest podatne na działanie temperatury otoczenia, ale także jest idealnie zagłuszone.
J
Jakub
Jest to zaufany współpracownik, który jak nikt zna się na dociepleniach. Działają zawsze tam, gdzie jest potrzebne profesjonalnie wykonanie izolacji.
.
...
Dobrze i solidnie, cena rynkowa. Polecam