Lukaservis Łukasz Porada

Twój serwis samochodowy

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
36-062 Zaczernie 1020, woj. podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lukaservis Łukasz Porada
36-062 Zaczernie 1020, woj. podkarpackie
NIP
8133000517
Telefon
Lukaservis Łukasz Porada

Informacje

Opis działalności firmy Lukaservis Łukasz Porada w Zaczernie
Firma Lukaservis znajduje się w Zaczerniu, w województwie podkarpackim. Od 2020 roku świadczymy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Intensywna eksploatacja sprawia, że części w samochodach ulegają zużyciu lub uszkodzeniu. W przypadku konieczności ich wymiany, najlepiej skorzystać z usług sprawdzonego serwisu samochodowego, takiego jak Lukaservis w Zaczerniu.

W naszym warsztacie zapewniamy diagnostykę oraz naprawy mechaniczne samochodów osobowych wszystkich marek i modeli. Dokonujemy wymiany klocków, tarcz i innych elementów układu hamulcowego. Naprawiamy silniki, wymieniamy rozrządy i wykonujemy wiele innych prac, zgodnie z potrzebami klienta.

Wiemy, jak ważnym elementem każdego auta jest niezawodnie działające klimatyzacja, dlatego jej serwis wykonujemy sprawnie, skutecznie i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Sprawdzamy szczelność układu, czyścimy go oraz nabijamy czynnikiem chłodniczym.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do mechaniki i serwisowania klimatyzacji. Oferujemy także fachową pomoc w wymianie opon.

Zasięg działania
Firma Lukaservis Łukasz Porada z lokalizacji: Zaczernie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzozowski, kolbuszowski, łańcucki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, strzyżowski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń