Daniel Sawczyszyn Kancelaria Radcy Prawnego

Radcy prawni
ul. Jagiellońska 16 lok. 12, 38-500 Sanok podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Daniel Sawczyszyn Kancelaria Radcy Prawnego jest Sanok w województwie podkarpackim. Działalność firmy koncentruje się na branży Radcy prawni.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 795 426... lub mailowy: daniel.sawczyszyn@wp.pl
Adres wykonywania działalności przez Daniel Sawczyszyn Kancelaria Radcy Prawnego to ul. Jagiellońska 16 lok. 12, 38-500 Sanok. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Daniel Sawczyszyn Kancelaria Radcy Prawnego znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
MWiktor
Zgadzam się z poprzednikami. Pełne zaangażowanie w sprawę (gruntówka). Polecam.
M
MateuszG.
Pan Bardzo dyspozycyjny, potrafi dopasować się z terminem spotkań do klienta. Sprawa podatkowa - wszystko na plus. Polecam.
Z
K
Zadowolona klientka
Polecam Pana Daniela gorąco, prowadził mi dwie sprawy (ZUS i rodzinna). Pełna satysfakcja.
A
AD
Pełen profesjonalizm. Polecam.
K
klient
Wielki szacunek za pełne zaangażowanie. Polecam skorzystać z usług Pana Daniela.
N
nieznany
Bardzo profesjonalna obsługa ze strony bardzo miłego Pana Radcy. Pozdrawiam, Pan bardzo kontaktowy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.