Champion FHU

Piaskowanie i malowanie proszkowe

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Champion FHU
ul. Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
NIP
8652398866
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
Champion FHU

Informacje

Opis działalności firmy Champion FHU w Stalowa Wola
Przedsiębiorstwo Champion istnieje od 2008 roku i specjalizuje się w czyszczeniu strumieniowo-ściernym. Siedziba działalności znajduje się w Stalowej Woli. Właścicielem firmy jest Paweł Kania.
Produkty i usługi
Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę Champion należy przede wszystkim piaskowanie elementów surowych i pomalowanych oraz malowanie proszkowe. W ofercie znajduje się między innymi:

- piaskowanie cegły,
- piaskowanie drewna,
- malowanie proszkowe stali surowej,
- malowanie proszkowe stali ocynkowanej,
- wygrzewanie stali ocynkowanej,
- malowanie proszkowe podkładu cynkowanego,
- piaskowanie koła stalowego.

Uzupełnienie oferty stanowi piaskowanie/renowacja felg stalowych osobowych i ciężarowych oraz aluminiowych. W procesie piaskowania zamiast piasku używane jest specjalne ścierniwo o gradacji 0,1 mm. Dzięki temu powierzchnia będzie idealnie równa pod malowanie. Klienci mogą liczyć na najwyższą jakość usług i profesjonalne doradztwo. Wizytówką działalności są atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości firma Champion zachęca do kontaktu.

Zaprasza do skorzystania z oferty.

Aktualności

czyszczenie

26.09.2023

Czyszczenie strumieniowo-ścierne to bardzo wydajny proces, który służy do usuwania farby, rdzy i innych zanieczyszczeń z powierzchni metalowych. Ta technika jest doskonałym sposobem na przywrócenie wyglądu obiektu i może być stosowana do różnych rodzajów metalu. Firma Champion, z siedzibą w Stalowej Woli, oferuje te usługi najwyższej jakości, które zapewniają doskonałe rezultaty. Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy usług czyszczenia strumieniowo-ściernego, nie wahaj się z nami skontaktować!

malowanie proszkowe

21.06.2023

Firma Champion, zlokalizowana w Stalowej Woli to wysoko wykwalifikowana placówka specjalizująca się w różnorodnych usługach obróbki metali. Nasze doświadczenie obejmuje czyszczenie strumieniowo-ścierne, renowację felg aluminiowych, malowanie proszkowe i piaskowanie elementów metalowych. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy dobrze przygotowani do wykonania każdego zadania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
S
Marcin S.
Czas oczekiwania ok dwóch tygodni, ale warto. Zawieszenie wygląda jak z fabryki. Polecam w 100%