Smart Dźwig Usługi dźwigowe

Dźwigi i zwyżki do prac wysokościowych

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Makowa 7, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
(7 opinii) napisz opinię
Smart Dźwig Usługi dźwigowe
ul. Makowa 7, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
NIP
6020002790
Telefon
Smart Dźwig Usługi dźwigowe

Informacje

Opis działalności firmy Smart Dźwig Usługi dźwigowe w Stalowa Wola
Firma Smart Dźwig, prowadzona przez Marcina Pciaka, znajduje się w Stalowej Woli, w województwie podkarpackim. Klientom oferuje świadczenie usług dźwigowych. Dysponuje specjalistycznym sprzętem do prowadzenia prac na wysokości.
Produkty i usługi
Firma Smart Dżwig ze Stalowej Woli specjalizuje się w wynajmie dźwigów samojezdnych o udźwigu od 32 do 80 ton oraz podnośników koszowych o wysokości roboczej 58 metrów.

Fachowo i sprawnie realizuje takie prace, jak między innymi:
- stawianie masztów,
- demontaż kominów,
- montaż i demontaż hal,
- montaż wież stalowych,
- załadunek i rozładunek towarów,
- ustawianie maszyn.

Dysponuje nowoczesnymi dźwigami Grove GMK 4080, Grove GMK 3050, Grove GMK 2035, Terex Demag AC 40 City oraz Terex A350 RT. Na potrzeby realizacji prac wysokościowych wynajmuje niezawodne podnośniki. Ich wysokość robocza wynosi 58 metrów, a wysięg boczny - 36 metrów.

Zatrudnia doświadczony operatorów mających uprawnienia UDT. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Smart Dźwig Usługi dźwigowe z lokalizacji: Stalowa Wola świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie

Aktualności

podnośnik koszowy

31.03.2024

Nasza firma oferuje wynajem maszyn do prac na wysokościach, żurawi samochodowych, dźwigów i podnośników. Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania każdego rodzaju prac na wysokości. Jesteśmy w stanie przetransportować i zamontować elementy konstrukcyjne, a także pomagamy w przeładunku towarów. Zapraszamy do kontaktu z nami.

żuraw wieżowy

24.01.2024

Żuraw wieżowy to rodzaj urządzenia dźwigowego wykorzystywany do podnoszenia ciężkich przedmiotów. Składa się ze stalowej konstrukcji, która podtrzymuje teleskopowy wysięgnik i kabinę. Żuraw może zostać wysunięty, aby dotrzeć do wysokich miejsc. Stosowany jest w budownictwie, rozbiórkach i pracach konserwacyjnych. Jeśli potrzebują Państwu takiego urządzenia, zapraszamy do współpracy z naszą firmą Smart Dźwig.

podnośnik koszowy

11.11.2023

Szukasz firmy, która oferuje wynajem podnośników koszowych? Skontaktuj się z firmą Smart Dźwig! Wynajmujemy sprzęt, którego potrzebujesz, aby dobrze i bezpiecznie wykonać pracę na wysokościach. Nasze podnośniki pozwolą Ci przeprowadzić roboty montażowe lub konserwacyjne. Zapewnimy Ci profesjonalną i sprawną obsługę. Serdecznie zapraszamy!

dźwigi samochodowe

02.09.2023

Firma Smart Dźwig oferuje usługi wynajmu dźwigów samochodowych. Udostępniane przez nas żurawie służą do transportu różnego rodzaju ładunków. Cechuje je niezawodność i sprawność działania. Posiadamy niezbędne licencje i ubezpieczenia do wykonywanych czynności. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

dźwigi

14.07.2023

Praca na wysokościach to bardzo niebezpieczne zajęcie. Wiąże się z wieloma zagrożeniami, ale najważniejszym z nich jest upadek z dużej wysokości. Można jednak zmniejszyć to ryzyko poprzez zastosowanie żurawia. Jest to urządzenie mechaniczne, które może służyć do podnoszenia i opuszczania elementów na wysokościach. Zwyżki oraz dźwigi samochodowe wynajmujemy w firmie Smart Dźwig.

dźwig

17.05.2023

Oferujemy naszym klientom usługi dźwigowe. Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj podnoszenia, w tym montaż ciężkich maszyn, takich jak turbiny wiatrowe, a także transport dużych elementów. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zachęcamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
L
Leszek
Firma ze Stalowej Woli pomogła nam w bezpieczny sposób przemieścić wszystkie maszyny produkcyjne do nowego zakładu. Mieli specjalistycznego żurawia oraz dźwig, dzięki którym sprawnie ulokowali urządzenia we wskazanym miejscu. Co ważne żadna z maszyn nie uległa uszkodzeniu.
I
Isizzzz
Polecam wynajem dźwigów, naprawdę profesjonalna obsługa i solidna realizacja prac.
B
Bukkka99
Niezawodne dźwigi samojezdne, przystępne ceny wynajmu.
L
Leszek
Sprawdzona firma od prac wysokościowych. Realizuje je nowoczesnymi dźwigami.
R
Romek
Sprawnie poradzili sobie z załadunkiem towaru. Rzetelnie wykonane zlecenie.
X
xyz
Solidna realizacja zleconych prac z wykorzystaniem dźwigów i żurawi, pełen profesjonalizm.
K
Kevuce
Niezawodne dźwigi obsługiwane przez doświadczonych operatorów. Firma, która mnie nigdy nie zawiodła.