Drewpat Sp. z o.o.

Producent palet transportowych o niestandardowych wymiarach

Tartaki
39-410 Zabrnie 626 podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię
Drewpat Sp. z o.o.
39-410 Zabrnie 626 podkarpackie
NIP
8672253102
Telefon
Drewpat Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Drewpat Sp. z o.o. w Zabrnie
W tartaku Drewpat oferujemy Państwu szeroki asortyment własnych wyrobów tartacznych. Wytwarzamy także drewno budowlane na indywidualne zamówienie. Ponadto jesteśmy producentem niestandardowych palet transportowych. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Zabrnie Górne, w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Naszymi głównymi wyrobami jest drewno budowlane, w tym tarcica iglasta i liściasta - wytwarzana przede wszystkim z buku i dębu. Ma ona wszechstronne zastosowanie w budownictwie, ciesielstwie oraz stolarstwie. Oferujemy Państwu tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną, zarówno z drewna sezonowanego, jak i świeżego, które pozyskujemy od dostawców prowadzących zrównoważoną gospodarkę leśną.

Pozostałymi wyrobami naszego tartaku są między innymi:
• więźba dachowa na wymiar,
• deski obiciowe, podłogowe na wymiar,
• deski szalunkowe,
• łaty i kontrłaty,
• krawędziaki,
• kantówki,
• belki.

Jesteśmy również producentami palet transportowych. Przygotowujemy dla Państwa palety drewniane o niestandardowych rozmiarach według dostarczonych nam danych technicznych.

Ponadto dystrybuujemy drewno opałowe, drewno kominkowe, a także zrzyny, trociny i odpady tartaczne do wykorzystania np. w produkcji brykietu drzewnego czy pelletu opałowego.

Przy większych zamówieniach jesteśmy w stanie dostarczyć materiał własnym transportem.

Jeśli macie Państwo pytania to chętnie na nie odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Firma Drewpat Sp. z o.o. z lokalizacji: Zabrnie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
V
Vip
Polecam, towar wysokiej jakości.