Kamiński Ryszard Ośrodek Szkolenia Kierowców - WÓZKI WIDŁOWE

Kursy i szkolenia
Legionów 135d, 18-400 Łomża podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
605 036 725
Adres korespondencyjny
Legionów 135d, 18-400 Łomża podlaskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Kursy i szkolenia. Kamiński Ryszard Ośrodek Szkolenia Kierowców - WÓZKI WIDŁOWE ma swoją siedzibę w miejscowości Łomża w województwie podlaskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: biuro@osk-kaminski.pl lub telefonicznej 605 036 725 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Kamiński Ryszard Ośrodek Szkolenia Kierowców - WÓZKI WIDŁOWE znajduje się pod adresem 18-400 Łomża al. Legionów 135d,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Kamiński Ryszard Ośrodek Szkolenia Kierowców - WÓZKI WIDŁOWE, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.