Ośrodek Terapii Uzależnień "Trzeźwość" Bronisław Marcisz

Twoja droga do trzeźwości zaczyna się w miejscu w którym właśnie jesteś

Leczenie uzależnień
18-400 Stara Łomża nad Rzeką 90 podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 159 004
Adres korespondencyjny
18-400 Stara Łomża nad Rzeką 90 podlaskie

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Terapii Uzależnień "Trzeźwość", którego właścicielem jest Bronisław Marcisz, znajduje się w Starej Łomży nad Rzeką, w województwie podlaskim. Prowadzi terapię stacjonarną i ambulatoryjną uzależnionych od różnych używek. Działa od 2013 roku.
Produkty i usługi
Stan uzależnienia organizmu od substancji psychoaktywnych i alkoholu to coraz częstszy problem z jakim zmagają się ludzie. Dochodzi do niego w wyniku stresu w życiu prywatnym lub zawodowym i pozornego odprężenia po zażyciu różnych środków. Stałe przyjmowanie tych substancji prowadzi jednak do stanu, w którym niemożliwe jest już samodzielne pokonanie uzależnienia. W takim przypadku najlepiej udać się do Ośrodka Terapii Uzależnień Trzeźwość, w którym leczone są takie dolegliwości jak:
-alkoholizm
-narkomania
-lekomania
Osoby, które nie są przekonane co do konieczności leczenia lub jego skuteczności mogą skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Konsultacje polecane są również osobom, które zmagają się w codziennym życiu z osobami uzależnionymi, np. rodzicom i dzieciom.

Ośrodek przyjmuje przez całą dobę i oferuje stałą pomoc lekarską i pielęgniarską. Pod okiem doświadczonych terapeutów prowadzone są indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne.Jednak poprzedzone muszą być odtruciem, nazywanym też detoksykacją. W czasie terapii uzależnieni mają dostęp do wygodnych pokoi, sanitariatów oraz codziennego wyżywienia.


Poza zakończeniu terapii stacjonarnej w ośrodku, możliwe jest branie udziału w comiesięcznych sesjach terapeutycznych. Dzięki nim możliwe jest podtrzymanie wyników terapii i dalsze zdrowienie. Można dzięki nim również monitorować stan zdrowia uczestników terapii.

Więcej informacji dotyczących ośrodka Trzeźwość, w tym kadry i oferowanych metod leczenia, znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

terapia od uzależnień, leczenie alkoholizmu, leczenie narkomanii, leczenie lekomani, leczenie uzależnień od narkotyków nfz, ośrodek terapii i uzależnień, leczenie uzależnień od alkoholu i narkotyków, hipnoza w leczeniu narkomanii, detoksykacja, leczenie alkoholizmu bez wiedzy pacjenta, terapia uzależnień na czym polega leczenie uzależnień u młodzieży, leczenie uzależnień od alkoholu warszawa, zapobieganie nawrotom choroby, leczenie uzależnień od marihuany, konsultacje terapeutyczne, leczenie uzależnień od narkotyków, intensywny program terapeutyczny, leczenie uzależnień na nfz, leczenie uzależnień za darmo, leczenie chorób związanych z lekomanią, alkoholizm, lekomania, narkomania, leczenie alkoholizmu bez zgody pacjenta, leczenie uzależnienia od alkoholu, przymusowe leczenie alkoholika bez jego zgody wniosek, leczenie uzależnień od alkoholu, popularne narkotyki, odtrucie alkoholowe, problemy z alkoholem, leczenie uzależnień od internetu, leczenie alkoholizmu bez terapii, leczenie alkoholizmu bez abstynencji, terapie indywidualne, terapie grupowe, terapeuci, leczenie uzależnionych, pomoc dla alkoholików, pomoc dla narkomanów, pomoc dla lekomanów, odwyk, odwyk od alkoholu, odwyk od leków, odwyk od narkotyków, odtrucie, odtrucie alkoholowe, odtrucie lekowe, odtrucie narkotykowe, uzależnienie od tabletek, ośrodek leczenia narkomani, ośrodek leczenia alkoholizmu, ośrodek leczenia lekomanii, ośrodek leczenia uzależnień, opieka lekarska, opieka pielęgniarska, opieka pielęgniarsko-lekarska, uzależnienie od środków psychoaktywnych, leczenie uzależnienia od środków psychoaktywnych, sesje terapeutyczne, weekendowe sesje terapeutyczne, wsparcie dla żyjących w trzeźwości, całodobowy ośrodek, całodobowy ośrodek leczenia uzależnień, całodobowa pomoc dla uzależnionych, pomoc dla uzależnionych terapia, terapie dla uzależnionych