Studio Optyki Sp. z o.o.

Optycy
ul. Broniewskiego 4 lok. 223, 15-748 Białystok podlaskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Studio Optyki Sp. z o.o. działa w branży Optycy. Siedziba firmy znajduje się w województwie podlaskim w miejscowości Białystok.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt mailowy: studiooptyki@gmail.pl
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Studio Optyki Sp. z o.o.. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Broniewskiego 4 lok. 223, 15-748 Białystok.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.14086N, 23.13374E. [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Studio Optyki Sp. z o.o.. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
B
B.L.B
Gdyby można było dać więcej gwiazdek... Polecam! Żałuję ze tak późno trafiłam do tego miejsca. Obsługa przemiła,podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie. Ceny bardzo atrakcyjne. Jestem mega pozytywnie zaskoczona.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.