Przewóz osób Polska Niemcy Grzegorz Kalinowski

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Jacka Malczewskiego 14, 15-195 Białystok podlaskie
(8 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Przewóz osób Polska Niemcy Grzegorz Kalinowski jest Komunikacja i przewozy pasażerskie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Białystok w województwie podlaskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Przewóz osób Polska Niemcy Grzegorz Kalinowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: g.kalinowski14@wp.pl lub telefon: 504 304...
Możesz osobiście odwiedzić siedzibę Przewóz osób Polska Niemcy Grzegorz Kalinowski. Chcąc do niej dotrzeć kieruj się pod adres:ul. Jacka Malczewskiego 14, 15-195 Białystok.
Korzystając z nawigacji GPS możesz posłużyć się współrzędnymi geograficznymi firmy: 53.13248N, 23.16884E. [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Przewóz osób Polska Niemcy Grzegorz Kalinowski w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
G
Gudi
Było super
R
RoberM
Jedyny przewoźnik z naszych okolic przez którego nie boję się wysłać pieniędzy albo delikatniejszej przesyłki. Pozdrowienia Panie Grześku.
W
Wiesia67
Jeżdżę z nimi od 9 lat. Raz szybciej, raz wolniej ale zawsze miło i bez niemiłych przygód jak to z niektórymi przewoźnikami bywa. Wole zapłacić im 5€ więcej ale jechać z kulturalnymi chłopakami.
O
Olczi
Najgorszy Bus Jakim jezdzilam nie uprzedzili ze przyjada o dwie godziny pozniej , Do domu jechalam z Niemczech 15 godzin gdzie normalnie jezdze po 12 bez zadnych korków Ogólnie nie polecam nie mila atmosfera .
M
Marcin
Gdyby nie cena to wszystko było oki . Cena wzięta z kosmosu tłumaczona przez właściciela zbyt dużą odległością od autostrady ( raptem 40 km ) . Okolice Ulm 100 EURO !!
K
Karolina
Bardzo mało miejsca, kierowcy nie mili jechaliśmy bardzo dluuugo
P
Pesymistk
Bardzo mili i uczyni przewoznicy,polecam gdyz jazda z nimi to byla prawdziwa przyjemność.Szybko,bezpiecznie,dobrze zorganizowani,wygodnie i o czasie
L
G
Lord GTI
Bardzo przyjemni kierowcy , podróż miła sprawna polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.