Urszula Zajko Adwokat Kancelaria Adwokacka

Prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy spadkowego.

Adwokaci
ul. Mickiewicza 7/5, 15-213 Białystok, woj. podlaskie
(33 opinie) napisz opinię
Urszula Zajko Adwokat Kancelaria Adwokacka
ul. Mickiewicza 7/5, 15-213 Białystok, woj. podlaskie
NIP
5421058867
Telefon
Urszula Zajko Adwokat Kancelaria Adwokacka

Informacje

Opis działalności firmy Urszula Zajko Adwokat Kancelaria Adwokacka w Białystok
Nazywam się Urszula Zajko i oferuję usługi prawne. Prowadzę Kancelarię, która znajduje się w Białymstoku.
Produkty i usługi
W mojej ofercie można znaleźć doradztwo prawne. Oferta mojej Kancelarii skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy prowadzenie spraw o rozwód, separację czy alimenty, a także o podział majątku. Mogę zaproponować pomoc w sprawach o pozbawienie władzy rodzicielskiej, ustalenie miejsca pobytu dziecka czy unieważnienie małżeństwa.

Gałęzie prawa, w których się specjalizuję:
- prawo karne,
- prawo wykroczeń,
- prawo spadkowe,
- prawo rodzinne,
- prawo opiekuńcze,
- prawo gospodarcze.

Moja oferta obejmuje pomoc w sprawach o spadek lub odszkodowanie. Prowadzę również sprawy o ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa. Jestem w stanie pomóc w sprawach o unieważnienie testamentu, zniesienie współwłasności, zasiedzenie czy zadośćuczynienie. Podejmę się sporządzenia sprawozdań czy opinii prawnych. Ponadto oferuję reprezentowanie w negocjacjach, mediacjach oraz przy zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych.

Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły mojej oferty, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do Kancelarii - adwokat Urszula Zajko.
Zasięg działania
Firma Urszula Zajko Adwokat Kancelaria Adwokacka z lokalizacji: Białystok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(33 opinie) napisz opinię
M
Mariusz
Polecam tego adwokata, bo bardzo nam pomógł wyjaśnić sprawę spadkową. Dzięki niemu na drodze mediacji podzieliliśmy majątek i uniknęliśmy kosztów sądowych.
Z
Zosia
Pani Urszula Zajko to osoba, która na maksa zaangażowała się w moją sprawę rozwodową. Z jej pomocą sąd sprawiedliwie podzielił cały majątek, uwzględniając to, że przez dłuższy czas zajmowałam się dzieckiem oraz miałam kłopoty zdrowotne.
M
Maksymilian
Pani Urszula Zajko jest bardzo wykwalifikowanym adwokatem, który w moim imieniu wygrał sprawę o odszkodowanie. Prawidłowo przygotowane dokumenty i przeanalizowanie sprawy w kontekście polskich przepisów pozwoliło mi otrzymać należną kwotę pieniędzy od ubezpieczalni.
L
Leszek
Rzetelne wsparcie na każdym etapie postępowania.
R
Rajmund
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią. Świadczą usługi prawne na naprawdę wysokim poziomie.
G
Grzegorz
Rzetelna obsługa w zakresie prawa pracy.
K
Kalina
Polecam każdemu, kto potrzebuje dobrego doradztwa prawnego - to profesjonaliści.
A
Asia
Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam z czystym sumieniem.
F
Fryderyk
Godna polecenia reprezentacja przed sądem, najlepszy prawnik z jakim miałem do czynienia.
J
Jacek
Godne polecenia doradztwo prawne, nie raz już korzystałem i nigdy się nie zawiodłem. Duża wiedza!
D
Dagmara
Polecam, doradztwo prawne na wysokim poziomie, szczególnie jeśli chodzi o prawo gospodarcze.
O
Oskar
Nieocenione doradztwo prawne, sprawne i bezproblemowe unieważnienie testamentu.
A
Anna
Polecam jeśli chodzi o zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi.
Z
Zbi_Gniew
Korzystałem z usług tej kancelarii, pani Zajko prowadziła moją sprawę i wygrała ją bez najmniejszego problemu. Polecam!
S
Sandra
Pani Urszula prowadziła moją sprawę rozwodową - dzięki niej udało się wszystko ustalić na najlepszych warunkach. Polecam.
K
Z
B
Klientka z Białegostoku
Pani Mecenas, dziękuję za wygraną sprawę. W kwestii prawa rodzinnego i skutecznego podziału majątku jest Pani nieoceniona.
B
Beata
Pani Mecenas Urszula Zajko jest osobą traktującą swoją pracę bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Jest zawsze skrupulatnie przygotowana i zaangażowana. W każdym momencie mogłam liczyć na jej pomoc i fachową poradę. Nawet w swoim wolnym czasie odpowiadała na telefony i nie odmawiała pomocy. Bardzo dokładnie przygotowywała mnie do każdej rozprawy. Czułam że mogę w pełni zaufać Pani Mecenas, bo nie traktuje klienta przedmiotowo. W stosunku do mnie bardzo serdeczna i wspierająca.W Sądzie, pomimo wysokiej kultury osobistej, zdecydowana i stanowcza. Polecam Panią Mecenas nie tylko jako prawnika, również jako człowieka. Jestem jej bardzo wdzięczna za serce i ogromne wsparcie.
P
S
Piotr S.
Profesjonalna, zaangażowana. Podziękowania za wygraną sprawę.
O
Olga
Polecam panią Mecenas Urszulę Zajko, sprawy prowadzi w sposób rzetelny i profesjonalny, wszystko w terminie, dokładnie, i bardzo rzeczowo. Polecam z przekonaniem.!
S
Sylwia
Polecam panią Mecenas do prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych spraw.
O
Ola
Zaangażowanie, szczerość i poświęcenie swojego wolnego czasu, przełożyło się na wygraną sprawę i dało mi wiarę, że po rozwodzie też jest życie.
A
W
Arek W.
Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia mojej sprawy rozwodowej. Jak widać Pani mecenas prowadzi sprawy nie tylko kobiet, ale także płci przeciwnej. Jestem zadowolony ze współpracy. Dziękuję i polecam!
S
M
Sylwia M.
Piszę ze Stanów Zjednoczonych. Chociaż ogromna odległość dzieliła mnie od Białegostoku, to Pani mecenas swoim sprawnym działaniem skróciła ją. Wszystkie moje problemy zostały rozwiane i sprawa już zakończona pełnym sukcesem.
B
W
Brygida W.
Popieram dobre opinie o Pani Mecenas. Dowiedziałam się o niej w internecie dlatego piszę i potwierdzam, ze to co jest napisane przez moich poprzedników to szczera prawda. Pomogła mi i mojemu synowi w sprawie karnej czyli nie tylko w rozwodach jest taka niezastąpiona. Ma super podejście do człowieka i jest bardzo konkretna. Wie jak przygotować klienta do sprawy i zawsze odbiera telefon, nawet w niedzielę. Umie podtrzymać na duchu klienta i prowadzi przez całą sprawę. polecam gorąco.
J
Jolanta
Pani adwokat jest godnym polecenia specjalistą. Jestem jej stałym klientem, gdyż poprowadzila mi najpierw rozwód z powodzeniem, następnie podzieliła zgrabnie majątek. A przeciwnika też mieliąmy ostrego. Jestem bardzo zadowolona, więc opisuję moją sytuację, aby inni też skorzystali.
T
Teresa
Pani mecenas jest świetnym specjalistą w sprawach rozwodowych. Skutecznie rozwiodła moją koleżankę z pracy, a także mnie. Polecam!!!
D
B
Darek B-stok
Szczerze polecam Panią Urszulę Zajko. Prowadzi sprawę bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Na każdym etapie postępowania informowała mnie o jego przebiegu i zawsze miała dla mnie czas. Zawsze odbiera telefon, nawet gdy jest mocno zajęta. Jeśli potrzebujesz świetnego fachowca za rozsądną cenę zadzwoń do Pani Urszuli.
K
Kasia
Polecam wszystkim Panią Urszulę Zajko!!! Konkretna, kompetentna, zna się bardzo dobrze na swoim fachu. Walczy do upadłego i nie ustępuje!
M
M.M.
Po 20 latach małżeństwa w niewoli postanowiłam zakończyć to. Pomogła mi w tym Pani mecenas w sposób bardzo szybki, zdecydowany. Jest to osoba bardzo kompetentna,mówiąca prostym zrozumiałym językiem. Jest to osoba z powołania i lubiąca swoja pracę. Musze wspomnieć o uroczej błyskotliwej urodzie. Dostępna finansowo. Polecam każdemu kto myśli, że sprawa jest trudna do wygrania i beznadziejna. Ja mogę już tylko być szczęśliwa.
A
G
anna g.
pani mecenas jest skuteczna w sprawach karnych , wyciągnęła mojego męża z aresztu w ciągu tygodnia, niesamowite
N
nieznany
potwierdzam rekomendacje zawarte przez zadowolonych klientów Pani mec. ZAJKO. Jak widać jest świetna i niezastąpiona nie tylko w sprawach cywilnych, ale także w sprawach karnych. GORĄCO POLECAM
J
B
justyna białystok
najbardziej kompetentny i skuteczny adwokat jakiego spotkałam.Potrafi znalźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji a do tego wspaniała kobieta, polecam każdemu, na pewno nie zawiedzie
T
Z
B
teresa z białegostoku
młoda i skuteczna pani mecenas, bardzo sprawnie przeprowadził mi sprawę rozwodową i podział majątku