"Grafit" Usługi Komputerowo-Poligraficzne Tomasz Krukowski

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. 3 Maja 32, 16-300 Augustów podlaskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
(87) 643 00 12
Adres korespondencyjny
ul. 3 Maja 32, 16-300 Augustów podlaskie

Informacje

Agencje i doradztwo reklamowe to branża, w której "Grafit" Usługi Komputerowo-Poligraficzne Tomasz Krukowski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Augustów w województwie podlaskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności "Grafit" Usługi Komputerowo-Poligraficzne Tomasz Krukowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: grafit.augustow@interia.pl lub telefon: (87) 643 00 12
Adres wykonywania działalności przez "Grafit" Usługi Komputerowo-Poligraficzne Tomasz Krukowski to ul. 3 Maja 32, 16-300 Augustów. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Grafit" Usługi Komputerowo-Poligraficzne Tomasz Krukowski. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Roy
Tak , jasne , sympatyczny , odpowiedzialny,...... itd, chyba tylko w stosunku do siebie i to wątpię.
J
john
Dziwię się poniższym komentarzom, bo to bardzo solidna firma. A Pan Tomasz to przyjemny , kulturalny i odpowiedzialny człowiek
R
Rav
Miałem nieprzyjmność spotkania z Tomaszem Krukowieckim, który reprezentuje bardzo niski poziom. W sumie nie byłem klientem jego firmy ale odradzam jakiekolwiek kontakty z tym panem.
K
Kerstin
Bardzo niesolidna i nieprofesjonslna firma.Brak dbałości o klienta.Stroncie od tych pseudofachowcow jak najdalej jak chcecie zaoszczędzić czas, nerwy no i pieniądze,gdyż cenią się nieźle,.Podzielam opinię przedmowcy,prymitywni i dziwię się, że ktoś jeszcze cokolwiek im zleca,chyba za malo ludzie piszą o ich fatalnej obsłudze.
M
M.Kalinowski
Zleciłem wykonanie ulotek, pieczątek i wizytówek. Pieczątki i wizytówki były O.,K. Natomiast ulotki nie zawierały informacji o godzinach otwarcia lokalu. Nikt z firmy nie zwrócił na to uwagi a podobno to profesjonaliści?! My też nie wpadliśmy na to aby wpisać te godziny do ulotek, teraz wydaję się to oczywiste. W trakcie rozmowy z szefem firmy powiedziałem, że jego pracownik powinien zwrócić uwagę że nie ma tych informacji. Szef odpowiedział, że nie są od tego wiec ja powiedziałem że są wklejaczami i mierną firmą. Szef powiedział że ma chorą rękę sugerował pobicie i dał mi 10 sekund na opuszczenie lokalu. Totalny prymityw!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.