Granaccy Sp.j. Stacja paliw

Warsztat samochodowy i stacja paliw w jednym !

Stacje paliw
16-320 Bargłów Kościelny 17c podlaskie
(7 opinii) napisz opinię
Granaccy Sp.j. Stacja paliw

Informacje

Opis działalności
Stacja Paliw Granaccy działa na rynku od 1996 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest na terenie Bargłowa Kościelnego, w województwie podlaskim. To przedsiębiorstwo wielobranżowe, które oferuje między innymi motel i warsztat samochodowy.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo wielobranżowe od wielu lat oferuje swoim Klientom profesjonalną obsługę na kilku płaszczyznach. Granaccy to przede wszystkim stacja paliw, na której Klienci mogą zatankować swój pojazd. Firma posiada między innymi benzynę, olej napędowy z gwarancją stacji Moya, LPG, olej opałowy, a także gaz w butlach. Ponadto działalność proponuje także nocleg w motelu. Posiada on pokoje jedno, dwu bądź trzyosobowe, które są bardzo przestronne, ładnie urządzone i dobrze wyposażone. W pobliżu znajduje się również restauracja, w której serwowane są przepyszne potrawy przygotowywane zawsze ze świeżych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta zakład prowadzi też salę bankietową mieszczącą około 80 osób, w której organizowane są takie imprezy okolicznościowe jak:

- wesela,
- komunie,
- chrzciny,
- spotkania rodzinne,
- spotkania firmowe.

Uzupełnieniem oferty jest profesjonalny warsztat samochodowy, który bez problemu zajmie się naprawą auta. Zakres usług obejmuje wymianę i serwis opon, wulkanizację oraz wyważanie kół. Kadra pracownicza składa się ze świetnych fachowców, którzy do każdego zlecenia podchodzą profesjonalnie i z zaangażowaniem. Granaccy gwarantują dobre ceny i najwyższą jakość świadczonych usług.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
augustowski

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
A
Arkadiusz
Wielokrotnie tankowałem u nich swój samochód. Mają naprawdę dobrej jakości paliwo, w świetnej cenie. Polecam!
J
Jacek
Świetny olej opałowy - bardzo korzystna cena!
P
Piotr
Oferują bardzo dobry olej napędowy z gwarancją PKN Orlen, polecam.
S
Sebastian
Polecam zarówno jeśli chodzi o stację benzynową, jak i restaurację. Nie raz zdarzyło mi się tu bywać i zawsze jestem zadowolony.
K
Kuba
Przyjeżdżam tu często zatankować, kupowałem nie raz również gaz w butlach.
U
Urszula
Wysokojakościowe paliwo w korzystnej cenie, regularnie tutaj tankuję.
O
Olga
Polecam, często tu przyjeżdżam bo mają bardzo dobre ceny, najlepsze w okolicy.