Busy i autokary Skowroński

Oferujmy transport z Białegostoku do Belgii

Przewozy autokarowe
17-123 Olendy 32 podlaskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
606 379 966
Adres korespondencyjny
17-123 Olendy 32 podlaskie

Informacje

Opis działalności
Firma transportowa prowadzona przez Annę Skowrońską od 2005 roku. Przedsiębiorstwo zlokalizowane w Olendach, w powiecie bielskim, w województwie podlaskim zajmuje się transportem osób z Białegostoku do Belgii.
Produkty i usługi
Od początku naszej działalności zajmujemy się przewozami osobowymi na trasach między narodowych. Dysponujemy nowoczesnymi busami, które są wyposażone w wiele udogodnień. Nasi Klienci podróżują z nami na trasie Białystok-Belgia. Transport z nami jest potwierdzeniem dostania się pod wskazany adres, ponieważ działamy z polityką door to door.

Nasze busy wyposażone są między innymi w:

- indywidualne oświetlenie,
- indywidualny nawiew klimatyzacji,
- DVD,
- WiFi,
- rozkładane fotele.

Dysponujemy nowymi, komfortowymi busami i mikrobusami marki Mercedes Sprinter. Podejmując się przewozów całych rodzin z dziećmi, kładziemy ogromny nacisk na każdorazowe sprawdzenie sprawności floty oraz wybór najlepszych kierowców.

Oferujemy kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i Europy.

W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu naszych Pasażerów dysponujemy sprawdzonymi i cenionymi na świecie busami i autokarami marki Mercedes-Benz z TV, DVD, klimatyzacją, toaletą, wi-fi oraz przyciemnianymi szybami i indywidualnym oświetleniem .
Nasze busy i autokary oferujemy na wynajmy zarówno dla grup zorganizowanych (szkoły, zakłady pracy, urzędy, biura podróży) jak i osób prywatnych.

Bogate wyposażenie naszych pojazdów, najnowszesystemy bezpieczeństwa oraz doświadczeni, sympatyczni kierowcy dają gwarancję komfortu oraz zapewniają wysoką jakość realizowanych usług.

Cieszymy się dobrą opinią na rynku białostockich przewoźników, dzięki usługom najwyższej jakości. Nasza flota to nowoczesne Mercedesy, z nami wypoczniesz w trasie.

Wynajem busów i autokarów 8,18,20,30,50,54 osób + 1 kierowca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Białystok Busy z Białegostoku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julia
Bardzo ładne i wygodne busy, polecam
J
Jarek
Bardzo mili, profesjonalni kierowcy i komfortowe pojazdy. Polecam.