Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o.

Domki narzędziowe, materiały budowlane i domy letniskowe oraz całoroczne

Drewno
ul. Grunwaldzka 6 B, 19-230 Szczuczyn, woj. podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 6 B, 19-230 Szczuczyn, woj. podlaskie
NIP
7191565750
Telefon
Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o. w Szczuczyn
Prodrew prowadzimy w Szczuczynie, w województwie podlaskim. Od lat projektujemy, produkujemy i montujemy konstrukcje z drewna. Sprzedajemy też materiały budowlane i wykończeniowe.
Produkty i usługi
W Prodrew oferujemy wysokiej jakości drewno. Materiały przeznaczone do budowy, remontowania i wykańczania różnych obiektów. Sprzedajemy m.in. elementy konstrukcyjne ze świerku skandynawskiego o różnej długości. Ponadto dostarczamy drewno na boazerię i podbitki oraz wiele odmian desek. Sprzedajemy deski tarasowe świerkowe, jesionowe i modrzewiowe, a także podłogowe i na stropopodłogi. Mamy też kantówki, łaty i deski elewacyjne. Wymienionych materiałów używamy też sami, ponieważ projektujemy, produkujemy i budujemy domy drewniane. Oferujemy:
-domy całoroczne szkieletowe,
-domy letniskowe parterowe,
-domy letniskowe z antresolą,
-domy letniskowe z poddaszem użytkowym.

Domy wyposażone są w tarasy, a niekiedy także w balkony. Odpowiadamy za wzniesienie obiektów i wyposażenie wnętrza w schody, drzwi, podłogi oraz kominy. Za dodatkową opłatą ocieplamy domy letniskowe, by mogły być użytkowane przez cały rok. Dostarczamy też domki narzędziowe o różnej powierzchni. Więcej informacji o domkach i materiałach udzielamy telefonicznie oraz mailowo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Prodrew!
Zasięg działania
Firma Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o. z lokalizacji: Szczuczyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe