Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o.

Projektowanie i budowa domów letniskowych i całorocznych

Producenci domów drewnianych
ul. Grunwaldzka 6 B, 19-230 Szczuczyn podlaskie
(6 opinii) napisz opinię
Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 6 B, 19-230 Szczuczyn podlaskie
NIP
7191565750
Telefon
Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o. w Szczuczyn
Siedziba Prodrew znajduje się w Szczuczynie, w województwie podlaskim. Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych. Realizujemy też zamówienia na inne konstrukcje z drewna.
Produkty i usługi
W Prodrew korzystamy z wysokiej jakości drewna. Świerk skandynawski poddajemy obróbce, tworząc z niego deski i belki. Elementów tych używamy do budowy zaprojektowanych przez nas domów albo obiektów powstających na bazie planów przekazanych przez klientów. W zakładzie wykonujemy, a następnie po przywiezieniu na wskazane miejsce montujemy w całość m.in. domy całoroczne. Domy szkieletowe mają powierzchnię do 150 metrów kwadratowych. Ustawiamy je na uprzednio przygotowanym terenie z fundamentami i przyłączami. Montaż obejmuje konstrukcję nośną, komin kamienny, poszycia ścian i więźbę dachową z pokryciami z blachodachówki. Następnie montujemy instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, grzewcze i elektryczne. Wnętrza natomiast docieplamy i montujemy podłogi oraz schody i stolarkę otworową. Z drewna wykonujemy również domki i domy letniskowe. Oferujemy takie konstrukcje, jak:
-domy drewniane parterowe,
-domy drewniane z antresolą,
-domy drewniane z poddaszem.

Większe domy parterowe i te z poddaszem wyposażamy w tarasy. Ponadto w domach z użytkowym piętrem montujemy balkony. Na życzenie klientów dostarczamy też domki narzędziowe o różnej powierzchni i materiały budowlane. Sprzedajemy boazerię, deski tarasowe, podłogowe i elewacyjne oraz kantówki i łaty. Mamy też drewno konstrukcyjne. Serdecznie zapraszamy do zamawiania domów i innych konstrukcji Prodrew! Więcej informacji o usługach stolarskich i cenie produkcji, transportu i montażu domów udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Producent domów drewnianych Prodrew Sp. z o.o. z lokalizacji: Szczuczyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Aktualności

domek

16.05.2024

W Prodrew specjalizujemy się w budowie drewnianych domów letniskowych. Budowane przez nas obiekty są łatwe do ogrzania. Dzieje się tak, ponieważ stosujemy drewno świerkowe, a na życzenie docieplamy domki od wnętrza. Dodatkowo wykonujemy instalacje, w tym systemy grzewcze. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy!

dom z drewna

01.03.2024

W Prodrew specjalizujemy się w budowie pięknych domów drewnianych. Kompleksowa oferta obejmuje transport oraz montaż, które są już wliczone w cenę. Nasz zespół jest w stanie zbudować domy parterowe, z antresolą i z poddaszem o różnych rozmiarach, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego i zamówienia domu!

dom z poddaszem

05.01.2024

W Prodrew skupiamy się na tworzeniu funkcjonalnych i przestronnych domków letniskowych, z dodatkową zaletą w postaci praktycznego poddasza użytkowego. Posiadamy bogate doświadczenie w budowie zarówno domów na zamówienie, jak i standardowych, przy użyciu wyłącznie sprawdzonych materiałów. Nasze zaangażowanie w jakość gwarantuje, że domy są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także trwałe i wytrzymałe.

dom z antresolą

01.11.2023

Prodrew to renomowana firma, która od wielu lat oferuje usługi projektowania i budowy domów letniskowych z antresolą. Domy te, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują przestrzeni do spania i jednocześnie nie chcą wydawać środków na większe budynki. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

dom letniskowy parterowy

20.09.2023

W Prodrew zyskaliśmy uznanie, budując domki letniskowe z drewna. Wśród oferowanych przez nas projektów są te dotyczące domów parterowych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dom był budowany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Jesteśmy dumni z obiektów, które są zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i znalezienia idealnego domku letniskowego dla siebie i swoich bliskich. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

dom drewniany całoroczny

20.07.2023

Prodrew to firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie drewnianych domów całorocznych o konstrukcji szkieletowej. Nasze bogate doświadczenie w tej dziedzinie umożliwia nam dostosowanie domów do indywidualnych wymagań klienta. Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która zbuduje Twój wymarzony dom, Prodrew jest idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
K
Karol
Są bardzo profesjonalni w kontakcie z Klientem. Dokładnie tłumaczą, z jakich technologii korzystają i sami dostarczają bardzo solidne drewno dostosowane do budowy domów całorocznych.
S
Sowka234
Zbudowali dla nas domek letniskowy w ciągu miesiąca. Pomogli z wykończeniem wnętrza i podłączeniem instalacji elektrycznych oraz kanalizacyjnych. Pomagali i doradzali nam do samego końca, za co dziękujemy.
M
Mateusz
Kupiliśmy od nich wszystkie deski budowlane do budowy domu. Drewno miało certyfikat C24, a podczas obróbki było widać, że jest bardzo zadbane i dobrze wysuszone.
K
Kamil
Uważam, że budują bardzo solidne i wytrzymałe domki letniskowe. Cały projekt dostosowali do możliwości technicznych mojej działki i podłączyli wszystkie przyłącza. Polecam!
J
Joanna
Chętnie wystawiam im dobrą opinię. Dobrze wspominam naszą współpracę, bo choć mieliśmy już gotowy projekt, to firma dała nam wiele cennych uwag i wprowadziliśmy mnóstwo poprawek, dzięki którym domek jest o wiele bardziej funkcjonalny. Widać, że mają ogromne doświadczenie przy budowie. Drewno, z którego korzystali, było najwyższej jakości.
I
Ireneusz
Polecam ich do produkcji domów szkieletowych. Sami wykonują wszystkie potrzebne prace fundamentowe. My nie martwiliśmy się zupełnie niczym! Wykonali wykopy pod przyłącza, a także dostarczyli kompletne materiały budowlane. Pomogli nam też z wykończeniem wnętrza.

Słowa kluczowe