Prodrew Sp. z o.o.

Producent domków drewnianych

Producenci domów drewnianych
ul. Grunwaldzka 6 lok. B, 19-230 Szczuczyn podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Prodrew Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Spółka Podrew posiada swoją siedzibę w Szczuczynie, w powiecie grajweskim, województwie podlaskim. Na rynku działamy od 2012 roku. Jesteśmy renomowanym producentem domków drewnianych. Wykonujemy projekty dostosowane do potrzeb Klientów oraz montaż wszystkich zaplanowanych elementów. Zapraszamy do skorzystania zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Wykonujemy domki drewniane, które charakteryzują się ekologicznym składem oraz trwałością. Korzystając z czterostronnie struganego drewna skandynawskiego, możemy wykonać dom z przyjaznym klimatem i estetycznym wykończeniem. Drewno, z jakiego korzystamy, posiada certyfikat jakości FSC. Strop, konstrukcję ścian oraz więźba dachowa jest zbudowana z drewna C24.

Wykonujemy domki, które budujemy na bazie własnych projektów, ale również według indywidualnych życzeń naszych Klientów.

Chcemy, aby domki, które stawiamy, były miejscem relaksu i odpoczynku dla mieszkańców. Dlatego przed przystąpieniem do sporządzenia projektu przeprowadzamy rozmowę z Klientem, na której poznajemy jego życzenia i oczekiwania wobec funkcjonalności domku.

Budujemy szybko, solidnie i tanio. Produkty można zakupić w bardzo przystępnej cenie. Dajemy gwarancję komfortu i przyjemności użytkowania naszych domków z drewna.

W naszej ofercie można znaleźć:
- domy drewniane,
- domy narzędziowe,
- sauny,
- akcesoria drewniane,
- drewno budowlane.

Budujemy domki drewniane letniskowe parterowe, z antresolą i poddaszem. Budując konstrukcje domków narzędziowych, stawiamy na ich funkcjonalność. Legary podłogowe są impregnowane ciśnieniowo. Konstrukcja jest stabilna, dach pokryty jest papą dachową.

Oferujemy także sauny, które korzystnie wpływają na samopoczucie izdrowie człowieka. Sauna pozwala na zdrowy relaks i wypoczynek. Sprzedajemy kabiny saunowe, drewno do sauny, piece i sterowniki oraz akcesoria.

Udostępniamy Państwu drewno budowlane, wykończeniowe i ogrodowe najnowszej generacji Seca Wood Profiles. Jest to bardzo dobre drewno z certyfikatem C24.

Warto jest skorzystać z naszych usług i produktów, ponieważ zawsze realizujemy wszystkie zlecenia na czas. Dbamy o każdy szczegół wykonania, indywidualnie podchodzimy do każdego projektu.

Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Prodrew w Szczuczynie. Więcej zdjęć naszych prac widnieje na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe