Betex zakład produkcji spożywczej Jan Kakareko

Ugaś pragnienie z naszym naturalnym sokiem oraz wodą źródlaną

Żywność ekologiczna
ul. Szkolna 37, 19-120 Knyszyn podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(85) 716 70 47
Adres korespondencyjny
ul. Szkolna 37, 19-120 Knyszyn podlaskie

Informacje

Opis działalności
Jan Kakarenko to właściciel Zakładu Produkcji Spożywczej Betex, który powstał w 1992 roku i i znajduje się w Knyszynie, w województwie podlaskim. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja smacznych i orzeźwiających napoi, soków oraz wód źródlanych. Bazujemy na ekologicznych artykułach żywnościowych, więc oferujemy zdrowe i smaczne napoje.
Produkty i usługi
Główną charakterystyczną cechą dla całej naszej firmy jest zrównoważone podejście do korzystania z naturalnych zasobów środowiskowych. Staramy się pozyskiwać jedynie ekologiczne produkty na bazie, których mogą powstać smaczne oraz naturalne produkty żywnościowe. Napoje wychodzące spod szyldu Betex powstają w zakładzie znajdującym się blisko Puszczy Knyszyńskiej. Charakter regionu i jego bogactwo naturalne wpływa na naszą codzienną pracę.

W naszym asortymencie znajduje się:
- woda źródlana,
- napoje owocowe gazowane i niegazowane,
- soki,
- napitki słodowe (kwas chlebowy, podpiwek),
- oranżada PRL.

Nasza woda źródlana jest wydobywana z okolic Puszczy Knyszyńskiej. Jest dedykowana Klientom w każdym wieku. Wyróżnia się odpowiednią mineralizacją oraz kompozycją wielu unikalnych minerałów, które wpływają na prawidłowy poziom nawodnienia każdego dnia. Wodę można kupić w butelkach 700 ml;1,5 litra i 5 litrów.

Specjalnością naszej firmy są także syropy owocowe, które świetnie nadają się jako baza do domowych, czy restauracyjnych napoi orzeźwiających. Są bez konserwantów i można ja zakupić w wersji pomarańczowej, cytrynowej, wiśniowej, malinowej i truskawkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zakładu Betex z Knyszyna na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń