NEGRA Recykling Karol Fiłonowicz

Recykling
ul. Mała 3, 16-100 Sokółka podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy NEGRA Recykling Karol Fiłonowicz jest Recykling. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Sokółka w województwie podlaskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 506 018... lub mailową: kij@op.pl
Adres wykonywania działalności przez NEGRA Recykling Karol Fiłonowicz to ul. Mała 3, 16-100 Sokółka. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że NEGRA Recykling Karol Fiłonowicz poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.