Tumiel i Syn Auto Części Łukasz Tumiel

Części zamienne do samochodów osobowych.

Sprzedaż części samochodowych
ul. Ogrodowa 11, 16-100 Sokółka podlaskie
(2 opinie) napisz opinię
Tumiel i Syn Auto Części Łukasz Tumiel

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Tumiel i Syn. Przede wszystkim zajmujemy się prowadzeniem sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych. Nasza siedziba znajduje się w Sokółce, w województwie podlaskim, a właścicielem jest Łukasz Tumiel.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie sprzedaży części samochodowych. Nasza firma powstała w 2008 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy potrzeby Klientów i stale poszerzamy swoją ofertę. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Głównym profilem prowadzonej działalności jest świadczenie usług w zakresie sprzedaży części samochodowych do wszystkich marek aut osobowych. Oprócz działalności stacjonarnej, prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Na każdym kroku służymy fachowym doradztwem, by jak najlepiej dobrać produkt do oczekiwań.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- wycieraczki,
- wahacze,
- pompy,
- szkła lusterek,
- akumulatory przemysłowe,
- reflektory,
- przewody hamulcowe,
- poduszki silnika,
- paski rozrządu.

W naszej ofercie znajdują się również tarcze hamulcowe. Oferujemy części zamienne do każdego modelu auta. W sklepie pracują odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy służą pomocą i doradztwem w zakresie części motoryzacyjnych. Wszystkie części z naszej oferty są wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy z firmą Tumiel i Syn z Sokółki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
Tomek
Sprzedają jedynie części renomowanych producentów, co przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość. Bardzo dobry warsztat samochodowy.
B
Bartosz
Zakupiłem tam kilka sztuk części zamiennych do samochodu i jestem pozytywnie zaskoczony ich jakością. Zdecydowanie warto zaufać.