PHU Waldemar Borewicz

Skup i sprzedaż zbóż

Zboża
ul. Przemysłowa 3, 16-100 Sokółka podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PHU Waldemar Borewicz
ul. Przemysłowa 3, 16-100 Sokółka podlaskie
NIP
5451663828
Telefon
PHU Waldemar Borewicz

Informacje

Opis działalności firmy PHU Waldemar Borewicz w Sokółka
Firma PHU Waldemar Borewicz znajduje się w Ostrówku w województwie podlaskim. Od 2015 roku świadczymy usługi z zakresu skupu zbóż. Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Poza przemysłem oraz usługami rolnictwo należy do jednego z najważniejszych działów gospodarki Polski. Tak jest również w województwie podlaskim, gdzie uprawa zbóż, a także hodowla zwierząt stanowią ważny filar tego regionu.

Nasza firma od wielu lat działa w branży i pragnie wspierać wszystkich lokalnych rolników, dla których sprzedaż oraz skup płodów rolnych jest kluczem do utrzymania gospodarstwa i rozwoju. Klientom oferujemy takie usługi jak:
- skup pszenicy,
- skup jęczmienia,
- skup żyta,
- skup owsa,
- skup pszenżyta,
- skup kukurydzy.

Wymienione zboża są nie tylko ważnym składnikiem w produkcji artykułów spożywczych, ale również w przygotowaniu odpowiednich mieszanek dla zwierząt hodowlanych. To właśnie ziarno jęczmienia, owsa, pszenżyta czy kukurydzy wykorzystywane jest w żywieniu trzody chlewnej, drobiu czy koni. Na całym świecie docenia się właściwości odżywcze tych produktów, ponieważ stanowią one źródło wapnia, witamin z grupy B, a także błonnika pokarmowego.

Za nim jednak zboża trafią do zakładów produkcyjnych, zazwyczaj uczestniczą w długim transporcie lub są magazynowane. Nasza firma zwraca szczególną uwagę na to, żeby żyto, pszenżyto, pszenica czy owiec były przechowywane w odpowiednich warunkach, dbając o utrzymanie prawidłowego poziomu wilgotności, a także o zabezpieczenie płodów rolnych przed szkodnikami, takimi jak wołek zbożowy, czy rozkruszek mączny. Zapewniamy, że zarówno Klienci sprzedający, jak i skupujący płody rolne mogą liczyć na wysoką jakość produktów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy - firma z Ostrówki.
Zasięg działania
Firma PHU Waldemar Borewicz z lokalizacji: Sokółka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń