Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o.

Twoje miejsce na wypoczynek na Podlasiu

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Sienkiewicza 11, 18-200 Wysokie Mazowieckie podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 11, 18-200 Wysokie Mazowieckie podlaskie
NIP
7221632630
Telefon
Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o. w Wysokie Mazowieckie
Dom gościnny Dalma znajduje się w Wysokiem Mazowieckiem Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą wypocząć na Podlasiu. Zapewniamy komfortowe warunki i przystępne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dalma w Wysokiem Mazowieckiem to ośrodek wypoczynkowy, w którym znajdziecie tanie i wygodne noclegi. Do Waszej dyspozycji oddajemy pokoje gościnne z aneksem kuchennym, łazienką, telewizorem, lodówkę i dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Dysponujemy 4 pokojami, w tym pokojem 2-osobowym z dwoma oddzielnymi łóżkami, pokojem 2-osobowym z jednym łóżkiem, 2-osobowym apartamentem z możliwością dostawki dla kolejnych dwóch osób oraz pokojem 4-osobowym z oddzielnymi łóżkami.

U nas macie wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Możecie rozpalić ognisko, pojechać na wycieczkę rowerową czy skorzystać z sauny suchej lub masaży. Nasz pensjonat jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Białowieży, Ciechanowca czy Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Mamy też kameralną salę bankietową, idealnie nadającą się do organizacji imprez rodzinnych i firmowych do 40 osób.

Skontaktujcie się z nami i zarezerwujcie miejsce w jednym z pokojów.
Zasięg działania
Firma Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o. z lokalizacji: Wysokie Mazowieckie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń