Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o.

Pokoje gościnne z łazienkami

Noclegi i kwatery prywatne
ul. Sienkiewicza 11, 18-200 Wysokie Mazowieckie podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 11, 18-200 Wysokie Mazowieckie podlaskie
NIP
7221632630
Telefon
Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o. w Wysokie Mazowieckie
Dom Gościnny Dalma znajduje się w Wysokiem Mazowieckiem, na pięknym Podlasiu. Od lat zapewniamy noclegi w komfortowych warunkach.
Produkty i usługi
Dom Gościnny Dalma to wyjątkowe miejsce. Przygotowaliśmy dla Państwa 12 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach. Wynajmujemy pokój dwuosobowy z oddzielnymi łóżkami, pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem, a także apartament dla dwóch osób i z możliwością dostawki dla dwóch kolejnych Gości. Dysponujemy też pokojem dla czterech osób. Każda z nich otrzymuje pojedyncze łóżko.

Oczywiście pokoje wyposażone są w prywatne łazienki, a także lodówkę, TV i dostęp do WiFi. W cenie noclegu jest śniadanie! Do dyspozycji Gości jest parking, a do tego udostępniamy suchą saunę i wykonujemy masaże. Osoby przebywające u nas z pewnością ucieszą się z możliwości grillowania, rozpalenia ogniska i zwiedzania okolicy pieszo i na rowerze.

W Domu Gościnnym Dalma organizujemy również przyjęcia okolicznościowe. Dysponujemy kameralną salą bankietową dla maksymalnie 40 osób. Przy sali znajduje się kuchnia, w której można przygotować ciepłe posiłki. Serdecznie zapraszamy do rezerwowania sali i pokoi. Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Dom Gościnny - Dalma Sp. z o.o. z lokalizacji: Wysokie Mazowieckie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń