4x4 Autogaztechnik Jarosław Rostkowski

Montaż i serwis instalacji gazowych.

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Kielnieńska 183, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
4x4 Autogaztechnik Jarosław Rostkowski

Informacje

Opis działalności
Prowadzona przez nas firma 4x4 Autogaztechnik zlokalizowana jest na terenie Gdańska. Właścicielami są Aneta i Jarosław Rostkowscy. Naszą specjalnością jest naprawianie pojazdów samochodowych oraz montaż czy serwis instalacji LPG.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług mechaniki pojazdowej, ze szczególnym naciskiem na montaż oraz serwis instalacji gazowych w pojazdach. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, gdyż działalność rozpoczęliśmy już w 1996 roku. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Serwis oraz pełna diagnostyka układów zasilania LPG takich firm jak:
- VIALLE,
- PRINS,
- NECAM KOLTEK,
- BRC,
- AC,
- ZAVOLI,
- AEB,
- LECHO,
- FEMITEC,
- ESGI.

Posiadamy również niezbędne doświadczenie, narzędzia oraz dane techniczne do diagnostyki układów wtryskowych benzyny w samochodach osobowych oraz ciężarowych, w tym także odczytywanie kodów błędów (check engine), kasowanie kodów błędów, diagnostykę silnika o zapłonie iskrowym oraz sprawdzanie warunków pracy silnika (na przykład interpretacja wskazań korekt długo i krótkoterminowych, sondy lambda, tps itd.). Zadbamy także o regulację jego pracy.

Świadczymy również usługi dodatkowe. Zaliczamy do nich organizację samochodu zastępczego, wymianę oleju, filtrów i elementów układu zapłonowego, a także sprzedaż części zamiennych do wszystkich samochodów osobowych. Mamy również możliwość odstawienia auta bezpośrednio do Klienta, jak również świadczymy usługi lawetą.

W razie pytań prosimy o kontakt z warsztatem Autogaztechnik z Gdańska.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń