Poli-Plus Sp. z o.o.

Druk cyfrowy na papierze, folii oraz wieczkach aluminiowych

Etykiety i naklejki
ul. Litewska 16, 80-719 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Poli-Plus Sp. z o.o.
ul. Litewska 16, 80-719 Gdańsk pomorskie
NIP
9571089469
Telefon
Poli-Plus Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Poli-Plus Sp. z o.o. w Gdańsk
Poli-Plus prowadzimy w Gdańsku. Od ponad 10 lat zajmujemy się usługami poligraficznymi. Wytwarzamy etykiety metodą drukowania cyfrowego. Realizujemy zamówienia różnej wielkości. Gwarantujemy wysoką jakość wydruków i terminowe dostarczanie etykiet.
Produkty i usługi
Etykiety zachęcają do zakupu produktów oraz informują o zawartości. Poszukując drukarni zajmującej się ich przygotowaniem, warto zapoznać się z przygotowaną przez nas ofertą. W Poli-Plus wykonujemy estetyczne cyfrowe nadruki na różnych materiałach. Tworzymy prostsze i bardziej skomplikowane etykiety o gładkiej lub wypukłej powierzchni. Drukujemy we wszystkich kolorach i nadajemy wydrukom ciekawych efektów matowości, błysku, srebrzenia i złocenia. Wymiary etykiet to maksymalnie 200 na 442 milimetry. Na życzenie klientów każdemu wydrukowi przypisujemy indywidualny numer.Ponadto drukujemy dwustronnie i dodrukowujemy treści na już wykonanych materiałach.

Oferujemy:
-samoprzylepne etykiety papierowe,
-samoprzylepne etykiety foliowe,
-etykiety IML,
-etykiety owijkowe,
-wieczka aluminiowe.

Korzystamy z papierów termicznych, metalizowanych i powlekanych. Drukujemy również na foliach powlekanych, białych, transparentnych, polipropylenowych, polietylenowych i poliestrowych. Folie są idealne do naklejania na butelki i inne szklane opakowania. W przypadku butelek plastikowych z napojami i wodami lepszym rozwiązaniem są etykiety owijkowe. Dostarczamy też wtopione w opakowania etykiety IML oraz wieczka do różnych opakowań. Zadrukowane platynki sprawdzają się w przypadku jogurtów, śmietany, słodyczy, a także wyrobów mięsnych, rybnych i tłuszczowych.

Dodatkowych informacji o etykietach udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty Poli-Plus!
Zasięg działania
Firma Poli-Plus Sp. z o.o. z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe