MGB Pompy, instalacje

Sprzedaż, montaż i serwis pomp oraz hydroforów

Pompy
ul. Nowy Świat 5, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MGB Pompy, instalacje

Informacje

Opis działalności
MGB Pompy, instalacje to firma z Gdańska. Została założona w 1990 roku przez Grzegorza Banaszaka. Od początku działalności skupia się na wykonawstwie instalacji z pompami.
Produkty i usługi
MGB zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia. Firma dobiera odpowiednie urządzenia, znajduje potrzebne materiały i zajmuje się ich fachowym montażem. Użycie elementów od renomowanych producentów sprawia, że instalacje budowane i naprawiane przez przedsiębiorstwo charakteryzują się dużą wytrzymałością. Dotyczy to m. in. systemów sanitarnych i odwadniających, takich jak:
-instalacje wodno-kanalizacyjne
-instalacje grzewcze
-wentylacje
-klimatyzacje
-kotłownie
-instalacje gazowe
-instalacje przeciwpożarowe
-instalacje solarne
-pompy ciepła

MGB zajmuje się też dostarczaniem i montażem prefabrykowanych przepompowni i hydroforni oraz pomp i wyłączników pływakowych. POmpy i pompownie są przez firmę kompleksowo serwisowane w ramach gwarancji i po jej zakońćzeniu.Polega to na sprawdzaniu stanu technicznego, rozruchu urządzeń i przezwajaniu silników. Firma regeneruje też części, sprawdza automatykę oraz wyważa wirniki hydrauliczne.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie MGB. Więcej danych oraz dodatkowe zdjęcia zrealizowanych inwestycji znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie firmowych usług można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń