Paweł Szmurło

Usługi dźwigowe i podnośnikiem koszowym

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Słoneczna 31, 80-174 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 18:00
Wtorek 8:00 - 18:00
Środa 8:00 - 18:00
Czwartek 8:00 - 18:00
Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Paweł Szmurło
ul. Słoneczna 31, 80-174 Gdańsk pomorskie
Strona www
Telefon
Paweł Szmurło

Informacje

Opis działalności firmy Paweł Szmurło w Gdańsk
Paweł Szmurło jest właścicielem firmy prowadzącej prace wysokościowe. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdańsku, a usługi wykonywane są przez firmę na terenie całego województwa pomorskiego. Prace wysokościowe realizowane są dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych już od 2006 roku, a początki działalności sięgają 1998 roku.
Produkty i usługi
Punktualne, dokładne i terminowe usługi wysokościowe to specjalność firmy Pawła Szmurło. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych operatorów i inwestuje w sprzęt do prac wysokościowych, dlatego jest w stanie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Firma przede wszystkim wynajmuje dźwigi samojezdne marki Liebherr, których wysięg to 34-59 metrów, a udźwig to nawet 60 ton. Wraz z żurawiami kołowymi mogą zostać wynajęte kosze transportowe do podnoszenia na odpowiednią wysokość ludzi, materiałów budowlanych i narzędzi. Dźwigi nadają się do wielu prac. Oferta obejmuje m.in. takie usługi jak:
-budowa mostów,
-montaż hal,
-demontaż hal,
-montaż konstrukcji stalowych,
-demontaż konstrukcji stalowych,
-montaż kominów,
-montaż klimatyzacji.

Żurawiami prowadzony jest również załadunek i rozładunek towarów. Montowane są też reklamy zewnętrzne np. bilbordy.

Firma Pawła Szmurło posiada również podnośniki koszowe o wysokości pracy od 20 do 43 metrów i udźwigu 300 kilogramów, osadzone na podwoziach samochodów dostawczych oraz ciężarowych.

Dodatkowo wypożyczane są agregaty prądotwórcze o mocy 2 kW, pracujące do 3,6 godziny. Można nimi zasilać narzędzia, a także awaryjnie biura i domy.

Więcej informacji o ofercie przedsiębiorstwa Pawła Szmurło znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Paweł Szmurło z Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
I
Iwo447
Podnośniki koszowe od firmy Szmurło sprawdzają się podczas remontów i prac budowlanych. Największy na podwoziu ciężarowym ma wysokość pracy do 43 metrów. Do tego kosz wytrzymuje 300 kilogramów obciążenia.
K
kris1967
Mają w pełni sprawny sprzęt do prac wysokościowych. Polecam szczególnie wynajęcie dźwigu Liebherr unoszącego ładunki o masie do 60 ton. Jego wysokość pracy to maksymalnie 59 metrów! Przydaje się przy różnych pracach budowlanych i remontowych.
Z
Zahar
Podnies az do gwiazd ??

Słowa kluczowe