Korean Parts s.c.

Oferujemy części Kia i Hyundai - oryginały i zamienniki

Sprzedaż części samochodowych
ul. Słowackiego 83, 80-257 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 341 38 74
Korean Parts s.c.

Informacje

Opis działalności
Import oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna (także wysyłkowa) części do Kia i Hyundai Posiadamy ponad piętnastoletnie doświadczenie z marką Kia (praca w autoryzowanej stacji obsługi), a w odniesieniu do marki Kyundai korzystamy z pomocy osób posiadających równie duże doświadczenie z tą marką.
Produkty i usługi
Firma Korean Parts powstała w maju 2010 roku jako działalność jednoosobowa a od stycznia 2012 roku działa jako spółka cywilna.

Została ona założona i jest prowadzona przez osoby od wielu lat działające w branży motoryzacyjnej, które ostatnie 15 lat przed założeniem firmy pracowały w ASO Kia.

Od 2011 roku zajmujemy się również importem części zamiennych do Kia i Hyundai’a dążąc do zaoferowania swoim klientom jak najszerszego asortymentu oraz atrakcyjnych cen.

Dzięki temu mogliśmy uruchomić sprzedaż hurtową zaopatrując wiele sklepów motoryzacyjnych i warsztatów samochodowych na terenie całego kraju.

Oferta:

Sprzedajemy części wyłącznie nowe i wszystkie one posiadają gwarancję producenta.

Zawsze dołączamy dokument zakupu – paragon lub fakturę.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo części oryginalne, części najlepszych koreańskich producentów, z których wielu dostarcza swoje wyroby na pierwszy montaż, oraz części innych wiodących producentów światowych typu GATES, VALEO, DENSO, NGK, GMB, CTR itp.

Sklep internetowy

Budując bazę kategorii modeli marki Kia w naszym sklepie internetowym intencją naszą było, aby Państwo znając numer nadwozia (VIN) swojego samochodu mogli z łatwością określić dość dokładny jego model (stąd charakterystyczne cechy numerów VIN przy konkretnych modelach samochodów) i aby tym łatwiej było Państwu odszukać poszukiwaną część zamienną.

Jeżeli mimo to nie będziecie Państwo pewni swojego wyboru prosimy o kontakt z obsługą sklepu, która chętnie pomoże o doradzi.

Ze względu na stale poszerzający się asortyment sprzedawanych części, nawet, jeżeli nie znajdziecie Państwo poszukiwanej części zapraszamy do kontaktu z nami, bo być może ją posiadamy!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Marki i specjalizacje
Oferujemy części zamienne do samochodów Kia i Hyundai jak również zamienniki renomowanych firm.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń