Kędzierski Wiesław Naprawa Zegarków

Zegarmistrzowie
ul. Subisława 28, 80-354 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
501 932 463

Informacje

Siedzibą Kędzierski Wiesław Naprawa Zegarków jest Gdańsk w województwie pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Zegarmistrzowie.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 501 932 463
Jeśli chcesz nawiązać z Kędzierski Wiesław Naprawa Zegarków kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-354 Gdańsk ul. Subisława 28,.
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kędzierski Wiesław Naprawa Zegarków.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
nitecka
Nie polecam - zegarmistrz mało uprzejmy , do tego ceny z kosmosu.Wymiana baterii 18zł. Wolę jechać do Wrzeszcza do profesjonlisty tam wymiana 10zł
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.