Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk Sklep Firmowy Sprzedaż Usługi

Usługi tapicerskie
ul. Trakt św. Wojciecha 18, 80-039 Gdańsk pomorskie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Usługi tapicerskie to branża, w której Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk Sklep Firmowy Sprzedaż Usługi prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Gdańsk w województwie pomorskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk Sklep Firmowy Sprzedaż Usługi poprzez email: katarzynakasjaniuk@wp.pl lub telefon: (58) 30... .
Adres wykonywania działalności przez Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk Sklep Firmowy Sprzedaż Usługi to ul. Trakt św. Wojciecha 18, 80-039 Gdańsk. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Uważamy, że Zakład Tapicerski Janusz Kasjaniuk Sklep Firmowy Sprzedaż Usługi poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
F
fantazjo
posłało się lekko zużytą kanapę matki a otrzymało coś lepszego od nowego i w pełni pasującego do otoczenia i idealnie pasującego do jej gustu (wszystko w terminie i bez problemu) więc od razu poszły kolejne zlecenia
B
BOŻENA
PROFESJONALNE WYKONANIE. USŁUGA WYKONANA W TERMINIE WCZEŚNIEJ UZGODNIONYM. SZCZERZE POLECAM
R
I
P
RADOSŁAW I PAULINA
WITAM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PROFESJONALNIE WYKONANE MEBLE.
M
Marta
Od tkaniny po wykończenie rewelacja, u mnie był poślizg kilka dni ale warto . Pozdrawiam i polecam
S
stanisl
bardzo dziekuje za swietna robote
B
Beata
Szczerze dziękuję za piękną rogówkę . Pani dziękuję za pomoc przy dobraniu materiału i za rabat na ten materiał. Bardzo jestem zadowolona . Polecam
K
klient
Absolutnie nie polecam. Najpierw brak konkretow co do ostatecznej ceny usługi, potem cena z księżyca. Antypatyczna pani za biurkiem. Omijajcie szerokim lukiem, są inne zakłady
A
Artur
Dzień dobry. Super Polecam również pełne zadowolenie, meble super.
Z
O
Zadowolona ona
Witam. Chciałam serdecznie podziękować Panu Wojtkowi za pracę, jaką wykonał przy mojej kanapie-łóżku. Kanapa nie skrzypi, skrzypieć podobno nie będzie, materiał wysoka jakość efekt extra, oczywiście gwarancja na ten mebel jest. Trochę czekałam na zamówienie, ale efekt jest super i warto było poczekać, za co bardzo dziękuję całej rodzinie, bo tak się złożyło, że z wszystkimi rozmawiałam. Miła, profesjonalna obsługa, dbają o klienta i są na każdą kieszeń. Transport też został zorganizowany więc nie musiałam się o nic martwić. Pozdrawiam ps. zapłaciłam taniej o 500 zł, niż ostatnia moja kanapa-łóżko, z sieci meblowej i wszystko mam na wymiar tak jak chcę.
P
W
Polecam wszystkim
Ta firma jest tu od lat. Kupiłem tutaj dla dziecka łóżko rozkładane, biało - zielone i śmiało mogę polecić tę firmę. Produkt jest bardzo wysokiej jakości i jak padnie mi moje obecne łóżko, to kupię tam dużą kanapę, bo wzory i kształty robią nowoczesne. Co prawda, mają małą wystawę, ale dobrze tłumaczą i na pewno każdemu polecę.
P
Paweł
zakład tapicerski z tradycją - polecam
N
nieznany
Bardzo sympatyczna firma. Szybko i sprawnie, ceny konkurencyjne. Polecam. Magda
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.