Nord-Abakus

Biura rachunkowe
ul. 10 Lutego 11 (CH Batory), 81-366 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 749 779
Adres korespondencyjny
ul. 10 Lutego 11 (CH Batory), 81-366 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Nord-Abakus znajduje się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Świadczymy profesjonalne usługi rachunkowe. Możemy także zaproponować kompleksową obsługę księgową przedsiębiorstw. W naszej ofercie można znaleźć prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Prowadzimy również księgi rachunkowe. Jesteśmy w stanie sporządzić rozliczenia podatkowe i sprawozdania finansowe, a także biznesplany.
Produkty i usługi
Oferta naszego biura skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zajmujemy się optymalizacją zobowiązań podatkowych i załatwianiem spraw u urzędzie skarbowym. Ponadto pomożemy w efektywnym wykorzystaniu środków finansowych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy egzekucja należności.

Nasza oferta obejmuje także pomoc w załatwianiu działalności gospodarczej - pomożemy w skompletowaniu wszelkich dokumentów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi reprezentowanie Klientów w Urzędach Skarbowych oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Doskonale orientujemy się w obowiązujących przepisach, dzięki czemu możemy służyć fachowym doradztwem podatkowym i finansowym. Nieustannie dążymy do poszerzania naszej wiedzy. Zapewniamy rzetelność i terminowość, a także poufność.

Ceny ustalamy z każdym klientem indywidualnie w zależności od specyfiki prowadzonej działalności. Dzięki temu możemy lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, chętnie udzielimy Państwu informacji dotyczących naszej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Nord-Abakus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
klient
2017-11-29 08:57:40
Polecam. Fachowcy w każdym calu, dobrze doradzą.