Innotech Technika grzewcza, klimatyzacja, ogrzewanie

Energia odnawialna to korzyść dla naszych Klientów

Energia odnawialna
ul. Bednarska 3, 81-165 Gdynia pomorskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Innotech Technika grzewcza, klimatyzacja, ogrzewanie

Informacje

Opis działalności
W Innotech zajmujemy się techniką grzewczą, klimatyzacją oraz ogrzewaniem. Nasza siedziba mieści się w Gdyni, skąd działamy nieprzerwanie od 1988 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tadeusz Sączewski. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasza działalność to wszelkie z prac jakie trzeba wykonać, żeby zapewnić Klientom ekologiczne, wydajne i funkcjonalne instalacje w ich domach. Mamy świadomość, że poprzez nasze usługi nie tylko podnosimy komfort życia naszych Klientów, ale mamy także szansę uświadamiać im rolę ekologii w ich życiu, oraz płynących z niej korzyści.

Nasza oferta to przede wszystkim montaż odnawialnych źródeł energii. Montujemy panele fotowoltaiczne tak, żeby każdemu z Klientów przyniosły możliwie najwięcej korzyści. Dobieramy miejsca z możliwie najlepszym dostępem do światła słonecznego, a także podłączamy nową instalację do już istniejącej, dbając o wydajność. Od tego momentu koszty takie jak ogrzewanie, wydatki na energię elektryczną oraz wszelkie inne ulegają znacznemu obniżeniu. Ponadto proponujemy również:
- Pompy ciepła
- Promienniki podczerwieni
- Kotły gazowe
- Kotły elektryczne
- Turbokominki
- Systemy promiennikowe
- Ogniwa fotowoltaiczne
Każde z rozwiązań z naszej oferty może znacząco wpłynąć na wydatki ponoszone z racji utrzymania domu, firmy bądź lokalu usługowego. Doradzamy jak uzyskać na nie dofinansowania, a także opowiadamy o korzyściach płynących z montażu tego typu instalacji.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Armand
Polecam z czystym sumieniem. Wyróżniają się ogromną wiedzą i umiejętnościami. Pomogli mi wybrać odpowiednie miejsce na montaż paneli słonecznych, przez co zyskuję z niego maksimum korzyści.
B
BRAWOOO
Serdecznie polecam. Montaż pompy ciepła przeprowadzili po prostu bezbłędnie.
K
kris1967
Instalacja paneli fotowoltaicznych wykonana bezbłędnie, zgodnie z terminem. Dzięki swoim usługom zapewnili mi maksimum korzyści z tego typu instalacji.
V
Valdus321
Prawdziwy serwis pomp ciepła. Panowie z miejsca zabrali się do pracy, znaleźli źródło problemu oraz zajęli se jego eliminacją w rekordowym tempie. Serdecznie polecam!