Skup Aut-Samochodów

Skup samochodów powypadkowych. Autokomis.

Autozłom
ul. Chrzanowskiego 10B/6, 81-181 Gdynia pomorskie
Poniedziałek 6:00 - 23:00
Wtorek 6:00 - 23:00
Środa 06:00 - 23:00
Czwartek 06:00 - 23:00
Piątek 06:00 - 23:00
Sobota 06:00 - 23:00
Niedziela 06:00 - 23:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Skup Aut-Samochodów

Informacje

O nas
Invest-Auto mieści się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Naszą specjalnością jest skup samochodów za gotówkę. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Invest-Auto rozpoczęło swoją działalność w 2005 roku i od samego początku prężnie się rozwija. Naszą specjalnością jest skup samochodów. Obsługujemy auta wszystkich marek. Działamy dynamicznie i legalnie. Firmą zarządza Sebastian Łobodziński. Zachęcamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie w branży oraz niezawodny, nowoczesny sprzęt pozwala nam zagwarantować Państwu usługi najwyższej klasy. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, które sprawią, że współpraca z Invest-Auto na długo pozostawi w Państwa odczuciach pozytywne emocje. Służymy radą i pomocą, z chęcią pomożemy.

Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów. Niezależnie od roku produkcji, marki i stanu technicznego — oferujemy odkup samochodu za gotówkę lub innej dowolnej formie płatności. Działamy całkowicie legalnie, dlatego możemy zagwarantować Państwu pełne bezpieczeństwo podczas transakcji kupna-sprzedaży.

Oferujemy:

- skup aut,
- skup aut używanych,
- skup aut całych,
- skup aut spalonych,
- skup aut rozbitych,
- skup aut w każdym stanie,
- skup aut uszkodzonych,
- złomowanie samochodów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpłatny dojazd do klienta. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nieustannie rozbudowujemy zakres naszych działań. Dodatkowo możemy zaproponować Państwu usługi lawetą. Skupiamy również skutery i inne pojazdy. Dodatkowo świadczymy usługę assistance i holowania pojazdów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe