Musicton. Wysocki J.

Naprawa i sprzedaż instrumentów elektronicznych.

Instrumenty i sklepy muzyczne
ul. Gorczycowa 10b, 81-591 Gdynia pomorskie
Poniedziałek 11:00 - 17:00
Wtorek 11:00 - 17:00
Środa 11:00 - 17:00
Czwartek 11:00 - 17:00
Piątek 11:00 - 17:00
Sobota 11:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(58) 629 77 24
Musicton. Wysocki J.

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się naprawą i sprzedażą elektronicznych instrumentów muzycznych oraz akordeonów. Właścicielem firmy Musicton jest Jerzy Wysocki, a nasza siedziba znajduje się w Gdyni, w województwie pomorskim.
Produkty i usługi
Działamy na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat, gdyż istniejemy nieprzerwanie od 1994 roku. Dzięki temu posiadamy wieloletnie doświadczenie, które skrzętnie wykorzystujemy przy świadczeniu swoich usług oraz kontaktach z Klientami. Zajmujemy się głównie sprzedażą instrumentów muzycznych.

Instrumenty, które sprzedajemy:
- akordeony,
- akordeony cyfrowe,
- organy,
- pianina cyfrowe,
- wzmacniacze estradowe.

Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można liczne usługi związane z tymi instrumentami. Możemy je naprawiać, oraz nastrajać. Wykonujemy profesjonalne strojenie instrumentów w sposób elektryczny. Wszystkie produkty, które posiadamy w swojej ofercie pochodzą jedynie od renomowanych producentów.

Na wszystkie produkty oraz usługi udzielamy stosownej gwarancji. Sprzedawane przez nas instrumenty są zarówno używane, jak i nowe. Przy sprzedaży używanych akordeonów udzielamy gwarancji na okres jednego roku. Nasi pracownicy odpowiednio doradzą w zakresie wyboru instrumentu i sprawnie wykonają wszystkie usługi.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu Musicton z Gdyni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gdański, gdański, Gdynia

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
S
Sandra
Sprzedają dobre i w pełni sprawne instrumenty. Dodatkowo mogą je sprawnie i dokładnie naprawiać. Widać, że muzyka to ich pasja.
A
Andrzej
Zdecydowanie polecam firmę Musicton. Posiadają bardzo dobrze wykonane instrumenty, które idealnie nadają się do rozpoczęcia gry.
K
Karol
Od zawsze chciałem nauczyć się grać na akordeonie, ale nie mogłem znaleźć w okolicy sklepu, który mógłby sprzedać ten instrument. Na szczęście natrafiłem na ofertę firmy Musicton i wreszcie mogę realizować swoje marzenia!