Ingaz autogaz - montaż instalacji LPG

Oferujemy montaż i serwis instalacji gazowych samochodowych

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Hutnicza 24, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
(2 opinie) napisz opinię
Ingaz autogaz - montaż instalacji LPG
ul. Hutnicza 24, 81-061 Gdynia, woj. pomorskie
NIP
5881068123
Telefon
Ingaz autogaz - montaż instalacji LPG

Informacje

Opis działalności firmy Ingaz autogaz - montaż instalacji LPG w Gdynia
W Ingaz zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu samochodowych instalacji gazowych. Oferujemy też polisy ubezpieczeniowe samochodów. Nasza siedziba znajduje się w Gdyni, a założycielem firmy jest Marek Bujak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Zajmujemy się montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych. Samochody napędzane gazem LPG są obecnie coraz bardziej popularne wśród właścicieli aut, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy swoje profesjonalne usługi.

Oferujemy montaż instalacji gazowych, zarówno tych z wtryskiem pośrednim, turbo i wolnossącymi, jak i tymi z wtryskiem bezpośrednim, Fsi ,Tsi oraz Di.

Gwarantujemy fachową diagnostykę pojazdu, a także świadczymy szeroki wachlarz usług serwisowych takich jak między innymi:

- wymiana filtra LPG,
- wymiana reduktora LPG,
- wymiana wielozaworu LPG,
- wymiana zaworu tankowania LPG,
- wymiana zbiornika LPG,
- wymiana świec zapłonowych,
- wymiana przewodów zapłonowych,
- montaż i konserwacja lubryfikatorów.

W zakresie naszych usług serwisowych są także kompleksowe przeglądy instalacji LPG II generacji oraz przeglądy instalacji sekwencyjnej LPG. Mamy w swojej ofercie także wymianą opon.

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem, który zna się doskonale na systemach instalacji LPG. Błyskawicznie przeprowadzimy czynności diagnostyczne, a także skutecznie i fachowo zamontujemy instalację do samochodu. Wykryjemy i naprawimy wszelkie usterki i awarie związane z instalacjami. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę branżową, a także oferujemy szkolenia z zakresu montażu i obsługi systemów LPG.

Ponadto zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi AC i OC. Współpracujemy z renomowanymi agencjami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu będzie można zapewnić pełną ochronę samochodu w razie awarii lub nieszczęśliwego wypadku.

Zapraszamy do współpracy. Siedziba Ingaz mieści się w Gdyni.
Zasięg działania
Firma Ingaz autogaz - montaż instalacji LPG z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
A
Adam
Polecam, wszystko działa bez zarzutów
A
Adam
Polecam!