Ingaz Samochodowe Systemy Gazowe Bujak Marek

Oferujemy montaż i serwis instalacji gazowych samochodowych

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Hutnicza 24, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ingaz Samochodowe Systemy Gazowe Bujak Marek

Informacje

Opis działalności
W Ingaz zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu samochodowych instalacji gazowych, a także świadczeniem usług wulkanizacyjnych. Oferujemy też polisy ubezpieczeniowe samochodów. Nasza siedziba znajduje się w Trójmieście, a założycielem jest Marek Bujak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Ingaz działamy na rynku już od niemal dwóch dekad. Zajmujemy się montażem oraz serwisem samochodowych instalacji gazowych. Samochody napędzane gazem LPG są obecnie coraz bardziej popularne wśród właścicieli aut, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom stale rosnących wymagań naszych Klientów.

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji gazowych, zarówno tych z wtryskiem pośrednim, turbo i wolnossącymi, jak i tymi z wtryskiem bezpośrednim, Fsi ,Tsi oraz Di.

Gwarantujemy fachową diagnostykę pojazdu, a także świadczymy szeroki wachlarz usług serwisowych takich jak między innymi:

- wymiana filtra LPG,
- wymiana reduktora LPG,
- wymiana wielozaworu LPG,
- wymiana zaworu tankowania LPG,
- wymiana zbiornika LPG,
- wymiana świec zapłonowych,
- wymiana przewodów zapłonowych,
- montaż i konserwacja lubryfikatorów.

W zakresie naszych usług serwisowych są także kompleksowe przeglądy instalacji LPG II generacji oraz przeglądy instalacji sekwencyjnej LPG. Mamy w swojej ofercie także usługi wulkanizacyjne, w związku z czym m.in. zajmujemy się wymianą opon.

Jesteśmy wykwalifikowaną drużyną, która zna się doskonale na systemach instalacji LPG. Błyskawicznie przeprowadzimy diagnostykę instalacji, a także skutecznie i fachowo zamontują instalację do samochodu. Wykryjemy i naprawimy wszelkie usterki i awarie związane z instalacjami. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę branżową, a także oferujemy szkolenia z zakresu montażu i obsługi systemów LPG.

Ponadto zajmujemy się ubezpieczeniami komunikacyjnymi AC i OC. Współpracujemy z renomowanymi agencjami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu będzie można zapewnić pełną ochronę samochodu w razie awarii lub nieszczęśliwego wypadku.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń