Klimat Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Projektowanie, montaż i naprawa systemów wentylacyjnych

Wentylacja
ul. Hutnicza 37A, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klimat Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Hutnicza 37A, 81-061 Gdynia pomorskie
Telefon
Klimat Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informacje

Opis działalności firmy Klimat Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Gdynia
Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Klimat ma swoją siedzibę w Gdyni. Firma prowadzi działalność od końca lat 90. i skupia się na dostarczaniu usług zakresie chłodzenia pomieszczeń oraz dostarczania ciepła. Wykonuje instalacje klimatyzacyjne i inne systemy dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji.
Produkty i usługi
Dostarczanie świeżego powietrza do pomieszczeń i usuwanie zanieczyszczonego dwutlenkiem węgla i nieprzyjemnymi zapachami powietrza to podstawowa funkcja wentylacji. Firma Klimat z Gdyni wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponuje montaż wentylacji mechanicznej, która doskonale sprawdza się w większych obiektach, w tym biurowcach, zakładach przemysłowych i szkołach, ale coraz częściej jest też wybierana jako system do domów. Przedsiębiorstwo projektuje system, montuje go i w razie potrzeby serwisuje. Wyjątkowość wentylacji tego typu przejawia się w odzyskiwaniu ciepła przez rekuperator z powietrza usuwanego z pomieszczeń. Jest ono ponownie wtłaczane, a to sprawia, że mniej energii jest potrzebne do ogrzewania wnętrza i przekłada się to na oszczędności.

Poza wentylacją mechaniczną Klimat specjalizuje się w kompleksowej realizacji zamówień na klimatyzatory. Mogą to być systemy komfortu oraz systemy precyzyjne. Oferta obejmuje takie instalacje jak:
-klimatyzacja do domów,
-klimatyzacja do mieszkań,
-klimatyzacja do biur,
-klimatyzacja do restauracji,
-klimatyzacja do hoteli,
-klimatyzacja do serwerowni,
-klimatyzacja do laboratoriów,
-klimatyzacja do rozdzielni energetycznych.

Firma oferuje również systemy zasilania gwarantowanego, np. oparte na akumulatorach i źródła energii odnawialnej. Można do nich zaliczyć panele słoneczne i pompy ciepła.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Klimat. Więcej danych o nowoczesnych rozwiązaniach dostarczanych przez przedsiębiorstwo znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z instalacjami można kierować na pocztę e-mailową albo zadawać telefonicznie.
Zasięg działania
Firma Klimat Przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

UPS,