Prywatne Przedsiębiorstwo Marc Sp. z o.o. Sp.k.

Opakowania papierowe i tekturowe
ul. Hutnicza 4, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 669 57 26
Adres korespondencyjny
ul. Hutnicza 4, 81-061 Gdynia pomorskie

Informacje

Opis działalności
Prywatne przedsiębiorstwo Marc znajduje się w Gdyni, w województwie pomorskim. W naszej ofercie można znaleźć opakowania tekturowe oraz kaszerowane. Podejmiemy się również produkcji materiałów i artykułów POS, w tym regałów ekspozycyjnych, standów, displayów czy ekspozytorów. Oferujemy także usługi kaszerowania do formatu B0, sztancowania w tym formacie, projektowania opakowań i POSów.
Produkty i usługi
Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Dysponujemy również maszynami umożliwiającymi nam wykonanie materiałów drukowanych sitodrukiem. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów pochodzących od renomowanych producentów.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy produkcja pudełek ozdobnych, w tym na prezenty bądź butelki. Możemy również zaproponować pudełka na biżuterię z poduszeczkami bądź kapelusze. Nasza oferta obejmuje sztancowanie - podejmiemy się wycięcia arkuszy tektur falistych i litych, a także kartonów do formatu B0. Uzupełnienie oferty stanowią usługi kaszerowania polegające na sklejaniu ze sobą dwóch arkuszy papieru, tektury lub kartonu.

Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Marc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń