Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "J-Stal" Jarosław Miernowski

Drut i liny stalowe
ul. Hutnicza 40, 81-038 Gdynia pomorskie
poniedziałek 08:00 - 15:30
wtorek 08:00 - 15:30
środa 08:00 - 15:30
czwartek 08:00 - 15:30
piątek 08:00 - 15:30
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
601 833 738
Adres korespondencyjny
ul. Hutnicza 40, 81-038 Gdynia pomorskie

Informacje

O nas
Wysokojakościowe wyroby stalowe – J-Stal
Firma J-Stal położona jest w województwie pomorskim, w Gdyni. Siedziba naszej firmy mieści się przy ulicy Hutniczej 40.
Przedsiębiorstwo J-Stal w Gdyni to firma z ogromnym doświadczeniem. Od 2001 roku oferujemy naszym klientom szeroki pakiet wyrobów hutniczych. Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów hutniczych.
Na życzenie naszych klientów gwarantujemy dostarczenie wysokojakościowego osprzętu, w tym: haków, szakli, kauszy, zacisków iogniw. Jesteśmy otwarci na obsługę zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. Nasza działalność obejmuje także sprzedaż różnego typu zawiesi. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych lin stalowych ocynkowanych.
Od lat zajmujemy się sprzedażą tworzyw hutniczych. Oferowane produkty wykonane są z trwałej stali, dzięki czemu świetnie sprawdzą się, jako części do maszyn. Jesteśmy przygotowani na obsługę przedsiębiorstw, dlatego dysponujemy wysoce rozwiniętym zapleczem technicznym. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze odpowiednich produktów, a także udzielą niezbędnej konsultacji na każdym etapie realizowanego zlecenia. Umożliwiamy zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Decydując się na skorzystanie z usług firmy J-Stal, zyskują Państwo konkurencyjne ceny wyrobów stalowych, bez dodatkowych ukrytych kosztów, a także przejrzyste warunki współpracy.
Opis działalności
Wysokojakościowe wyroby stalowe – J-Stal Przedsiębiorstwo J-Stal w Gdyni to firma z ogromnym doświadczeniem. Od 2001 roku oferujemy naszym klientom szeroki pakiet wyrobów hutniczych.
Produkty i usługi
Strona główna » Oferta

Szeroki wybór asortymentu – firma J-Stal z Gdyni
Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów hutniczych
W firmie J-Stal w Gdyni stawiamy na pierwszym miejscu przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Z tego względu oferta firmy obejmuje szeroki wybór wyrobów stalowych, w tym: osprzęt, zawiesia, a także łańcuchy techniczne.
Dzięki wieloletniej praktyce, personel firmy gwarantuje profesjonalną obsługę klienta na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapewniamy rzetelne podejście do klienta, a także obsługę klientów indywidualnych. W celu uzyskania szerszych informacji, umożliwiamy zarówno kontakt telefoniczny, jak i mailowy.
Prowadzimy sprzedaż wysokojakościowych tworzyw stalowych.
Co więcej, w naszym przedsiębiorstwie mają Państwo możliwość zakupienia trwałych materiałów hutniczych.

Szczegółowa oferta firmy J-Stal obejmuje:

liny stalowe ocynkowane
liny stalowe ocynkowane w osłonie PCV
łańcuchy techniczne
zawiesia linowe
zawiesia łańcuchowe
zawiesia poliestrowe
osprzęt: haki, szakle, kausze, zaciski, ogniwa
wyroby hutnicze
materiały budowlane

Nasza firma otwarta jest na realizację zleceń dla klientów instytucjonalnych. Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu, jesteśmy gotowi na zrealizowanie większych projektów. Oferowane wyroby hutnicze w szczególności wałki stalowe, od gatunków potocznie stosowanych po nietypowe, trudno osiągalne ( S235,S355,40H,40HM,40HMT,C45,16MNCR5,18MNCR5,20HG,11SMN,NC6,30CRNJMO8 ) charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na szereg uszkodzeń mechanicznych. Nasi specjaliści pomogą Państwu wwyborze odpowiedniego produktu, a także zagwarantują profesjonalną obsługę na każdym etapie podjętej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
C
S
O
centrostal szczecinek o/gdynia
2007-06-19 00:00:00
super ceny, profesionalna obsługa