"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Szeroki wybór materiałów izolacyjnych

ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 781 75 40
"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Inbud znajduje się w Gdyni. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1991 roku, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży izolacji termicznych. Można u nas zakupić izolacje budowlane i techniczne, które mamy od renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Wykonywane są one między innymi z kauczuku syntetycznego i wełny mineralnej, w tym wełny szklanej lub skalnej. Oferujemy też izolacje z polietylenu i poliuretanu, a także akcesoria montażowe.

Oferowany przez nas asortyment znajduje zastosowanie przede wszystkim w instalacjach: wody lodowej, solarnych, akustycznych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, sanitarnych oraz grzewczych i zabezpieczeń ogniochronnych. Klientom oferujemy produkty w postaci kształtek, otulin, płyt i mat o różnej grubości i średnicy oraz w zakresie temperatur od -200°C do nawet +1600°C. Spełniają one najwyższe normy w zakresie bezpiecznego montażu, bezpieczeństwa pożarowego i izolacyjności termicznej. Mają też wszelkie wymagane w naszym kraju dopuszczenia i atesty.

W zakres izolacji technicznych wchodzi: kauczuk syntetyczny, polietylen, poliuretan i wełna mineralna. Natomiast izolacje budowlane to płyty i maty z wełny mineralnej do izolacji oraz płyty poliuretanowe i polistyrenowe do izolacji. Akustyka obejmuje System K-Fonik i wełna mineralna Wockwool. Uzupełnienie oferty to systemy biernej ochrony przeciwpożarowej.

Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Zapewniamy fachowe doradztwo w doborze produktów. Mogą Państwo liczyć również na bezpłatne szkolenia i nadzór w zakresie montażu izolacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Inbud.
Marki i specjalizacje
Oferujemy produkty firm, takich jak K-Flex Polska, Rockwool Polska, Steinbacher Izoterm, NMC Polska, Folimpex Plus, Paroc Polska, Saint-Gobain Construction Products Polska, M.A.T., Rollfix, Askom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

maty,
NMC,