"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Najlepsze izolacje termiczne

ul. Hutnicza 42, 81-061 Gdynia pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 781 75 40
"INBUD" HURTOWNIA IZOLACJI TERMICZNYCH

Informacje

Opis działalności
Siedzibę firmy Inbud znajdą Państwo w Gdyni. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1991 roku, zajmując się sprzedażą izolacji termicznych.
Produkty i usługi
Oferta firmy Inbud to szeroki wachlarz izolacji termicznych, w tym izolacji technicznych i budowlanych. Aktywnie współpracujemy z czołowymi producentami, dlatego klientów możemy zaoferować najlepsze wyroby. Posiadamy produkty wykonane między innymi z polietylenu, poliuretanu i kauczuku syntetycznego. Nie zabraknie u nas również izolacji z wełni mineralnej skalnej czy szklanej. Dodatkowo sprzedajemy akcesoria montażowe.

Produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie znajdują zastosowanie przede wszystkim w instalacjach zabezpieczeń ogniochronnych i instalacjach: chłodniczych, grzewczych, sanitarnych, akustycznych, klimatyzacyjnych, wody lodowej i solarnych. Można je zakupić w postaci mat, kształtek i otulin. Mamy je w szerokiej gamie grubości i średnic oraz w zakresie temperatur od -200°C, aż do +1600°C. Mają one wymagane w naszym kraju atesty i dopuszczenia, a także spełniają normy w zakresie izolacyjności termicznej, bezpiecznego montażu i bezpieczeństwa pożarowego.

Oferta naszej firmy to też systemy biernej ochrony przeciwpożarowej i izolacje techniczne, a w tym kauczuk syntetyczny, polietylen, poliuretan i wełna mineralna. W zakresie izolacji budowlanych oferujemy płyty polistyrenowe i poliuretanowe do izolacji oraz maty i płyty z wełny mineralnej do izolacji. Uzupełnienie oferty to akustyka, w skład której wchodzi System K-Fonik i wełna mineralna Wockwool.

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Zapewniamy pomoc przydoborze produktów, a także bezpłatne szkolenia i nadzór w zakresie montażu izolacji.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Inbud.
Marki i specjalizacje
W ofercie firmy znajdą Państwo produkty marek, takich jak: K-Flex Polska, Rockwool Polska, Steinbacher Izoterm, NMC Polska, Folimpex Plus, Paroc Polska, Saint-Gobain Construction Products Polska, M.A.T., Rollfix, Askom.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

maty,
NMC,