Twój Ogród Krzysztof Mudlaff

Projekty, zakładanie i pielęgnacja ogrodów

Ogrodnictwo
ul. Komandorska 36A/4, 81-232 Gdynia pomorskie
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 17:00
Niedziela 9:00 - 17:00
(7 opinii) napisz opinię
Twój Ogród Krzysztof Mudlaff
ul. Komandorska 36A/4, 81-232 Gdynia pomorskie
NIP
5871250234
Telefon
Twój Ogród Krzysztof Mudlaff

Informacje

Opis działalności firmy Twój Ogród Krzysztof Mudlaff w Gdynia
Twój Ogród to profesjonalna firma ogrodnicza, która świadczy swoje usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Gdyni, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielem firmy jest Krzysztof Mudlaff.
Produkty i usługi
Jako doświadczona firma ogrodnicza przygotowujemy projekty koncepcyjne i techniczne zarówno dla przydomowych ogrodów, jak i terenów należących do firm, hoteli, restauracji, czy spółdzielni mieszkaniowych.

Do naszych usług należy:
- zakładanie ogrodów,
- zakładanie trawników,
- wykonywanie systemów automatycznego nawadniania.

Rozumiemy, że do wykonania udanych projektów, a tym bardziej realizacji niezbędna jest rozległa wiedza architektoniczna, botaniczna i budowlana. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, aby zapewnić oryginalne i nowoczesne projekty przygotowane z myślą o naszych klientach.

Ponadto oferujemy usługi związane z opieką nad terenem zielonym lub prywatnym ogrodem. W zakresie naszych usług pielęgnacyjnych znajdą Państwo:

- koszenie trawy.
- usuwanie liści,
- przycinanie drzew i żywopłotów,
- opryski.

Dodatkowo zajmujemy się budową dróg i nawierzchni, budujemy zbiorniki i oczka wodne. Oferujemy również szeroki wybór konstrukcji ogrodowych, takich jak altany, tarasy, pergole czy ogrody zimowe.

Zapraszamy do kontaktu - firma Twój Ogród w Gdyni.
Zasięg działania
Firma Twój Ogród Krzysztof Mudlaff z lokalizacji: Gdynia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
K
Kasper
Wykonali kompleksowy projekt naszej działki, razem z budową dróg, ścieżek i ogrodzenia. Sami wykonali wszystkie prace. Nie mam żadnych zarzutów do realizacji, bo spisali się wzorowo.
A
Arkadiusz
Odpoczywam na ogrodzie prawie każdego dnia! Wcześniej tak nie było, ale firma Twój Ogród przemieniła nasz zaniedbany teren na piękną oazę. System nawadniania sprawia, że kwiaty wciąż mają dostęp do wody i że trawnik wygląda zawsze na zadbany.
A
Ania
Dobrze znają się na projektowaniu ogrodów i fajnie zaplanowali nasadzenia oraz budowę mini altanki. Na niewielkiej działce powstał piękny ogród, który cieszy oko.
E
Edyta
Polecam firmę, dlatego, że w terminie wykonali wszystkie zadania związane z wypieleniem naszego ogrodu, skoszeniem trawy oraz zweryfikowaniem, w jakim stanie zdrowotnym są rośliny. Ich wiedza pomaga nam co roku przygotować ogród przed zimą.
K
Krzysztof
Zaprojektowali dla nas skomplikowany, ale wydajny system nawadniania całego terenu przy hotelu. Trawnik jest teraz zielony przez cały sezon i ma odpowiednie warunki.
J
Justyna
Uwielbiam kwiaty, ale chciałam mieć na ogrodzie rośliny, które będę mogła sama przesadzać oraz pielęgnować. Firma Twój Ogród w bardzo przystępnej cenie wykonała dla mnie projekt działki i zaplanowała nasadzenia takich kwiatów, które sama nawożę i podlewam. Nie są to wymagające rośliny, choć wyglądają przepięknie!
J
G
Joanna Gdynia
Z usług firmy Twój Ogród korzystałam w 2009 roku. Wykonywali mój ogród od zera. Zostałam obsłużona bardzo sprawnie i profesjonalnie. Serdecznie polecam. Usługa warta swojej ceny.