Zoi Atelier Halina Skriabin

Sklepy odzieżowe
ul. Mariacka 9, 81-383 Gdynia pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Mariacka 9, 81-383 Gdynia pomorskie

Informacje

Zoi Atelier Halina Skriabin działa w branży Sklepy odzieżowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Gdynia.
Z przedstawicielem firmy Zoi Atelier Halina Skriabin możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 81-383 Gdynia ul. Mariacka 9,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Zoi Atelier Halina Skriabin. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kasia
2019-12-02 23:21:08
Przepiękne Atelier: lampy, lustra, przestronne przebieralnie, Panie kompetentne, urocze, z wysoką kulturą osobistą. Niespotykana atmosfera, profesjonalizm w każdym detalu, Piękne suknie, ogromny wybór fasonów, kolorów na każdą okazje. Świetna jakość, cudowne dodatki: buty, torebki, biżuteria, paski, płaszcze. Właściwie ubiór na każde wyjście od A do Z w jednym miejscu. Bardzo miłą niespodzianką były ceny. Kupiłam kilka sukienek i dodatków. Spędziłam magiczny czas i czułam się wyjątkowo. Dziękuję Zoi Atelier
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.